BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Lifestyle

Ndryshime, ç'orientim, nerva, të papritura/ Meri s'paska lajme të mira për këto shenja të horoskopit

Ndryshime, ç'orientim, nerva, të papritura/ Meri s'paska

Dashi
Sot lidhja e Henes me Uranin ju rreshket pak kemben dhe i vonon planet tuaja ne pergjithsi! Nje ndjenje corientuese po ju gerryen shpirtin!

Demi
Sot ndodh nje ndryshim i papritur dhe ndjeheni sikur qetesia eshte prishur nje here e pergjithmone!

Binjaket
Sapo filluat mire diten e djeshme dhe sot dicka ju ngacmon nervat duke ju bere nervoz dhe keni ndjesine qe akoma nje e fshehte e juaja mund t'ju rrezikoj!

Gaforrja
Nje lajm i papritur ju kthen vemendjen tek mundesia juaj per te ndryshuar nje situate ne dukje te ngaterruar keq!

Luani
Merruni sot me nje bisede delikate mbi nje ceshtje pune e cila megjithese nuk ishte stabel perseri ju jepte nje kenaqesi!

Virgjeresha
Sot mund te humbni rruges nje mbeshtetje e cila ju kishte dhene siguri. Me kete ndryshim ndjeheni se do filloni nga e para nje rrugetim!

Peshorja
Nje femer e afert ju kujton se keni disa shpenzime shtese dhe se do beni nje ndryshim shtepie apo pronesie!

Akrepi
Jeni perseri perball ngjarjeve te reja dhe nje prurje te re njohjesh. S'po mbaron cikli i njohjeve! Te tjeret behen shume te paqendrueshem!

Shigjetari
Nje pune e re dhe nje ndryshim nuk ju le te bini ne rutine. Mjafton te mos ndjeheni ne mes te askundit

Bricjapi
Dashuria per ju duket mision i pamundur por nese filloni nje bashkejetese mos vini kushte! Mos beni ndryshime sot!

Ujori
Hena mbi Uranin tuaj ju fton te merreni me punen dhe nje ceshtje familjare. Natyrisht nese ju ngelen me nerva!

Peshqit
Ska asgje te sigurt. Merrni me mend cfare mund te ndodh mbi nje baze te paqendrueshme!