BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Lifestyle

Ndryshime drastike këtë vjeshtë, ja cilat shenjat do të marrin një "shkundje" të fortë

Ndryshime drastike këtë vjeshtë, ja cilat shenjat do të

Nëse u përkisni një prej shenjave të mëposhtme, ka shumë gjasa që të përjetoni ndryshime të mëdha në jetën tuaj gjatë stinës së vjeshtës.

Dashi

Marrëdhëniet marrin goditjen më të madhe. Pavarësisht nëse po flasim për partneritete profesionale apo marrëdhënie ndërpersonale, dijeni se situatat mund të përkeqësohen dhe ndryshime janë të pashmangshme.

Edhe pse jeni një nga shenjat më me fat të muajit shtator, këto ndryshime ju i perceptoni si diçka negative. Por në planin afatgjatë do të kuptoni se gjithçka ka ndodhur për mirë.

Demi

Gjërat bëhen më të vështira për ju nga fundi i tetorit, në momentin kur në shenjën tuaj ndodh eklipsi hënor dhe Hëna e Plotë. Konfliktet me partnerët dhe të dashurit janë të mundshme, të cilat do ndikojnë në vendime shumë të rëndësishme në jetën tuaj.

Akrepi

Presionit që keni përjetuar së fundmi po i vjen fundi dalëngadalë. Në biznes do ketë sqarime, pasi pretendoni diçka më të mirë.

E njëjta gjë do të ndodhë edhe në jetën tuaj personale, pasi tani duhet të vendosni për të ardhmen e marrëdhënies suaj. Do të bëni një hap përpara apo do t’i jepni fund një herë e mirë situatës që mendoni se po ju lodh?