BREAKING NEWS

Aksident në Tiranë, 23 vjeçari përplas këmbësoren

Aksident në Tiranë, 23 vjeçari përplas
x
BREAKING NEWS

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Ndodh mrekullia! Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit, nxirret gjallë foshnja 2 muajshe (VIDEO)

Ndodh mrekullia!  Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit,
x
BREAKING NEWS

Tërmeti i fuqishëm/ Të mbijetuarit me sytë nga rrënojat: Kam humbur 11 familjarë

Tërmeti i fuqishëm/ Të mbijetuarit me sytë nga
x
BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x

Lifestyle

Ndryshime të mëdha! 2023 me surpriza, 4 shenjat e Horoskopit që do të bekohen nga yjet

Ndryshime të mëdha! 2023 me surpriza, 4 shenjat e Horoskopit që

Shumë njerëz tashmë presin me padurim vitin 2023 me shpresën se disa dëshira të parealizuara do të realizohen. Astrologët kanë përcaktuar 4 shenjat e zodiakut që do të kenë një vit të lumtur në aspektin intim, profesional dhe financiar.

Gaforrja

Sipas parashikimeve, ky do të jetë një vit fitimprurës dhe miqësor ndaj biznesit për ta. Ndikimet planetare do t’i ndihmojnë ata të arrijnë dëshirat e tyre, qoftë promovimi në punë, një marrëdhënie e re apo dhe studimet jashtë vendit. Suksesi i pret në karrierën e tyre, sidomos kur bëhet fjalë për çështjet intelektuale.

Bricjapi

Ata kanë një vit të shkëlqyer përpara. Edhe pse fillimi nuk do të jetë premtues, në pranverë do të vërejnë ndryshime pozitive. Do të hasni mundësi të reja dhe përparim të rëndësishëm pothuajse në çdo aspekt të jetës. Ata do të ndjekin qëllimet e tyre dhe do të kenë mjaft vetëbesim për të hedhur hapa të rinj. Në aspektin financiar presin fitime, por më të lumturit do jenë në atë të dashurisë, ku do të përjetojnë surpriza të këndshme.

Akrepi

Këta persona do të gëzojnë një vit të mrekullueshëm. Për ta po hapen mundësi në çdo aspekt të jetës. Ata do të ndjekin qëllimet e tyre dhe do të fitojnë besimin për të ndërmarrë hapa të rëndësishëm. Për shkak të rregullimit të favorshëm të planetëve, një fitim financiar ose një ndryshim pune është në horizont. Në një nivel intim, dëshirat e tyre më të fshehura do të realizohen.

Demi

Muajt ??e parë të 2023-ës janë të përshtatshëm për të marrë vendime në lidhje me familjen ose për të lëvizur në një shtëpi të re. Perspektivat e tyre financiare në këtë vit do të jenë të shkëlqyera, por edhe jeta e tyre dashurore do të premtojë shumë. Ata kanë një shans të madh për të arritur përmbushjen emocionale, kështu që beqarët mund të takojnë një partner të përshtatshëm dhe çiftet e martuara mund të zgjerojnë familjen.