BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Ndryshime të mëdha iu presin/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Ndryshime të mëdha iu presin/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni

Dashi: Me Hënën që keni në favor do të jeni të papërmbajtshëm, do të keni sukses dhe me takimet. Në punë, përkundrazi, duhet të përdorni aftësitë maksimale, sepse kështu si jeni nuk dukeni aspak i pazëvendësueshëm.

Demi:

Në dashuri, mos krijoni polemika, por përpiquni t’i lini gjërat të rrjedhin qetë. Në punë, zgjidhjet janë në rrugë e sipër por mos u relaksoni shumë.

Binjakët:

Afërdita e favorshme përforcon emocionet, nëse keni dikë në zemër, vazhdoni të përparoni. Në punë, nga ana tjetër, po dalin zgjidhje edhe për ato që kanë të bëjnë me praktikat burokratike.

Gaforrja:

Në dashuri, qëndroni larg polemikave dhe përpiquni të mos nxisni diskutimet, të paktën për dy ditët e ardhshme, e diel 8 dhe e hënë 9. Në punë, ndoshta jeni penduar për zgjedhje shumë të nxituara që keni bërë.

Luani:

Emocionet janë protagoniste këtë të diel. Nëse keni në krah personin e duhur mund të përfshini veten në ndonjë projekt afatgjatë. Në punë, sakaq, periudha është plot ndryshime.

Virgjëresha:

Kohët e fundit u keni dhënë fare pak hapësirë ??ndjenjave, puna ju përthith plotësisht! Megjithatë, në aspektin profesional, ka ide të reja pozitive për muajt e ardhshëm.

Peshorja:

Hëna e favorshme jep emocione të bukura, edhe nëse preferoni të shkoni me vrap në planet tuaja. Në punë, nga ana tjetër, duhet të rishikoni një projekt dhe të vendosni për marrëveshje të reja.

Shigjetari:

Në dashuri janë të favorizuara takimet ndaj mos u mbyllni në shtëpi këtë të diel. Nga ana tjetër në punë, përballë diskutimeve të vogla do të vijë edhe një kënaqësi e madhe personale.

Bricjapi:

Në dashuri ka diçka që nuk po shkon mirë. Në këtë pikë do të ishte mirë të vendosni gjithçka në tryezë, pra të hapeni dhe të flisni për këtë. Në punë, mos u nxitoni, analizoni me qetësi të gjitha propozimet që vijnë.

Ujori:

Në dashuri jeni pak konfuz dhe tek ju rritet dëshira për të ikur nga raporti që keni. Nga ana tjetër në punë vijnë propozime të mira, por do ju duhet të bëni kompromise.

Peshqit: Pasionet e reja mund t’ju çojnë larg, yjet janë me ju dhe ato shpërblejnë ndjenjat. Në punë, megjithatë, mos u dorëzoni para tensioneve dhe vazhdoni projektet tuaja.