BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Lifestyle

Ndryshime të mëdha në jetën tuaj! Venusi lëviz tek Shigjetari, nga dje pasdite të gjitha këto shenja të horoskopit do të kenë...

Ndryshime të mëdha në jetën tuaj! Venusi lëviz tek

Në pasditen e 8 tetorit, zemrat dhe ndjenjat do të përjetojnë një ndryshim të fortë. Do të ndodhë sepse Venusi, planeti i tërheqjes, do të braktisë shenjën e Akrepit për të lëvizur tek Shigjetari, duke ndryshuar kështu idetë dhe emocionet.

Në Shigjetar, Venusi tregon për dashuri dhe aventura, një dëshirë për flirtime dhe zbulimin e situatave të reja. Venusi, nga ky moment, ndihet më pak i dobët dhe shpreh guxim me ndjenja në përgjithësi, kështu që ju duhet të kuptoni më mirë se si ai mund t’ju ndihmojë.

Venusi do të qëndrojë në Shigjetar deri më 5 nëntor.

Të lumtur nga ky fakt do të jenë Dashi, Luani, Demi dhe Shigjetari, shenja që rizbulojnë një dialog të veçantë me Venusin. Përmirësime në marrëdhëniet planetare me Venusin edhe për Ujorin dhe Peshoren.

Për Binjakët, Virgjëreshën dhe Peshqit ky ndryshim nuk do të jetë dhe aq i mirë por këto shenja duhet të përgatiten për sfida. Gaforrja dhe Akrepi duhet të përpiqen të mos lejojnë që një dashuri të bëhet më pak e rëndësishme, më pak intensiv ose aktuale.

Së fundi, Bricjapi merr disa ditë pushim nga fantazia dhe fati duke pritur që Saturni të sjellë dritë dhe entuziazëm përsëri në datën 11.