BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x

Lifestyle

“Në dashuri dita është premtuese”, çfarë surprizash sjell Horoskopi ditën e sotme

“Në dashuri dita është premtuese”, çfarë

Dashi

Dita e mërkurë fillon me këmbë të mbarë, një valë vitaliteti ju godet dhe nëse keni një person në zemrën tuaj, mos hezitoni t’i tregoni se çfarë ndjeni! Në punë, jeni duke bërë përpjekje për të mbyllur një marrëveshje para fundjavës.

Demi

Në dashuri kohët e fundit ka pasur shumë mosmarrëveshje me partnerin/en, përpiquni të mos jeni shumë të bezdisshëm! Në punë, megjithatë, lajme të mira vijnë.

Binjakët

Në dashuri dita e mërkurë është premtuese. Nëse së fundmi keni takuar një person të këndshëm, kultivoni lidhjen. Nga ana tjetër në punë favorizohen bashkëpunimet dhe kontaktet me qytete të tjera.

Gaforrja

Në dashuri, nëse e keni këmbën në dy këpucë, më mirë mos e tërhiqni litarin, por vendosni në cilën anë dëshironi të jeni! Nga ana tjetër në punë vlerësoni mirë propozimet që ju bëhen.

Luani

Këto yje janë të bukura për dashurinë, nëse jeni çift prej kohësh nuk e përjashtoj mundësinë e legalizimit të bashkimit. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të mos ushqeni polemikat me shefat dhe persona kontakti.

Virgjëresha

Dëshironi të gjeni një lloj paqeje në dashuri, kënaquni me ndjenjat tuaja dhe nuk do të pendoheni. Në punë, megjithatë, mund të ketë ngadalësime, por mos e humbni durimin.

Peshorja

Në dashuri është koha e duhur për të planifikuar diçka të bukur me partnerin për të ardhmen, mendoj kryesisht për ata që duan të martohen ose të kenë një fëmijë. Megjithatë në punë nuk e përjashtoj mundësinë e bashkëpunimeve të reja e të çmuara.

Akrepi

Nëse duhet t’i thoni diçka partnerit tuaj, kjo e mërkurë është dita më e mirë për ta bërë, pa harruar se sinqeriteti ia vlen gjithmonë. Në punë, kini parasysh, disa njerëz mund të luajnë dinak.

Shigjetari

Në dashuri është një periudhë e favorshme për të vazhduar një lidhje që keni besuar se po përfundonte. Diçka po lëviz në punë, një lajm i mirë në horizont.

Bricjapi

Në dashuri keni nevojë për stimuj të rinj dhe ndonjëherë duket sikur partneri nuk i plotëson nevojat tuaja. Në punë, megjithatë, ndryshime të vogla janë të mundshme!

Ujori

Në dashuri, nëse keni një person në zemrën tuaj, është dita ideale për të ecur përpara. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të lini mënjanë keqkuptimet dhe të ndiqni rrugën tuaj.

Peshqit

Në dashuri jeni një kokteil emocionesh, jeni shumë të tërhequr nga një person dhe dëshironi të mësoni më shumë rreth tij. Në punë, nga ana tjetër, jeni në kërkim të stabilitetit dhe kjo do t’ju shtyjë të zgjeroni horizontet tuaja.