BREAKING NEWS

Publikohen emrat, ja kush janë ish-zyrtarët e Bashkisë Durrës të arrestuar nga SPAK

Publikohen emrat, ja kush janë ish-zyrtarët e Bashkisë
x
BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK në Durrës, ja ku gjendej Vangjush Dako kur u lëshua urdhër-arresti

Operacioni i SPAK në Durrës, ja ku gjendej Vangjush Dako kur u
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të Vangjush Dakos, reagon për herë të parë kryeministri Rama

Pas arrestimit të Vangjush Dakos, reagon për herë të
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti nga SPAK për ish kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako vetëdorëzohet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës

Urdhër arresti nga SPAK për ish kryebashkiakun e Durrësit,
x
BREAKING NEWS

Urdhër-arresti nga SPAK për Vangjush Dakon, gazetarja zbulon si paraqitet situata pranë banesës së tij

Urdhër-arresti nga SPAK për Vangjush Dakon, gazetarja zbulon si
x
BREAKING NEWS

Pas rinumërimit të votave në Belsh, KAS del me njoftimin e fundit

Pas rinumërimit të votave në Belsh, KAS del me njoftimin e fundit
x
BREAKING NEWS

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Gjithçka nisi nga një pallat i dëmtuar nga tërmeti, hetimi përfshiu edhe...

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland Bejkos

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland
x

Lifestyle

Në dashuri jeni nervoz, shmangni diskutimet, çfarë thonë yjet për ju sot

Në dashuri jeni nervoz, shmangni diskutimet, çfarë thonë

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Në dashuri do të ishte më mirë të mos zvarritesh një histori që po rezulton se nuk ka bazë për të vazhduar. Në punë do të ishte e rëndësishme të vlerësoni projektet e reja në të ardhmen.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Do të ishte më mirë të shmangni diskutimet me të lindurit në shenjën e Akrepit dhe Ujorit në këtë ditë. Për sa i përket punës, përpiquni të kuptoni se cilat janë nevojat tuaja.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Emocionet e bukura janë rrugës në dashuri dhe nga fundjava e ardhshme dashuria më në fund do të jetë në gjendje të lulëzojë. Në punë qëndroni larg polemikave. Ndonjëherë ju duhet të bëni edhe gjërat që nuk ju pëlqejnë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Fundjavën e ardhshme në dashuri do t'ju shohë si protagonistë të mëdhenj. Në punë, nga ana tjetër, ndiheni gjithmonë të pakënaqur dhe ndiheni sikur keni pranuar shumë kompromise.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri jeni pak nervoz por do të ishte më mirë të shmangni krahasimet. Në punë jeni në pritje të përgjigjeve që do vijnë. Mjafton të bëni pak më shumë durim dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të gjithë beqarët e shenjës do të kenë mundësi të bëjnë takime të reja dhe interesante. Në punë duhet të jeni super të organizuar, edhe nëse ka vështirësi me kolegët apo eprorët.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo shenje është pak shpërqendrim në dashuri sepse me siguri po mendoni për diçka krejtësisht tjetër. Nga ana tjetër, në punë vijnë lajme por mund të ketë ende pengesa për ngjitjen tuaj profesionale.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Nëse hapni zemrën për të tjerët do të shihni se nuk do të mungojnë emocionet. Për sa i përket punës, Saturni është në një aspekt të shkëlqyer dhe ju ndihmon me projekte të reja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri ka ardhur koha për të bërë një zgjedhje të rëndësishme. Në punë, megjithatë, do të përballeni me zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen. Mund të arrini gjëra të mëdha dhe në fund do të shihni që gjithçka do të funksionojë, mjafton të bëni pak durim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në dashuri, nëse keni diçka për t'i thënë partnerit tuaj, bëjeni menjëherë. Në punë, megjithatë, mos e nënvlerësoni lajmin. Mund të jetë koha për të ndryshuar ajrin dhe për të vlerësuar mundësitë e reja, nuk mund të qëndroni të ankoruar në të kaluarën ose në zonën e zakonshme të rehatisë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri duhet të jeni të duruar sepse Afërdita do të arrijë në shenjën tuaj dhe do të japë shumë. Vetëm kini pak më shumë durim. Në punë ka të reja por mos u shfaqni gjithmonë si intolerantët e zakonshëm.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Këto janë ditë paksa të diskutueshme në dashuri, kështu që është më mirë të mos tundni varkën. Në punë nëse jeni i ri mund të keni momentin tuaj të suksesit. Ju keni gjithçka që duhet për ta bërë atë të madh.