Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Lifestyle

Në këto kohë të zymta, duhet edhe pak argëtim, ja se si i shtyjnë italianët ditët e karantinës

Në këto kohë të zymta, duhet edhe pak argëtim, ja se si

Nuk është e lehtë të përballosh një izolim, ndoshta jo total, por mos të dalësh dot nga shtëpia për të bërë gjërat e zakonshme të rutinës ditore.

Në kohë të tilla, për mos të të ikur mendja, duhet edhe pak argëtim. Dhe njerëzit përpiqen të gjejnë mënyra të ndryshme për të shtyrë ditën dhe për të sjellë pak buzëqeshje në fytyrat e trishtuara.

Në një qytet italian e kanë gjetur zgjidhjen, dalin nëpër ballkone dhe këndojnë së bashku.