BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Lifestyle

“Në mëngjes fillimisht bën seks, pastaj pi kafe”, befason Meri Shehu: Kjo shenjë është më e zjarrta e horoskopit!

“Në mëngjes fillimisht bën seks, pastaj pi kafe”,

Astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në T7 në Kosovë, ku edhe foli për shenjat e horoskopit. Pos punës dhe karrierës ajo foli edhe për mëngjeset dhe përditshmërinë e saj.

Zonja Meri tha se akrepit i bënë shumë përshtypje edhe dukja apo pamja e jashtme duke u shprehur se “nëse një luan do ta shihte një lypës në rrugë, do ti ndihmonte dhe do t’ia jepte disa të holla, derisa akrepi do t’i thoshte vishu më bukur, ose të bëjmë biznes apo të seks në fund të fundit…”

 

Zonja Meri duke qëndruar edhe më tutje tek akrepi duke qeshur tha se “kështu që kur më pyete se çfarë bën në mëngjes, do të thosha në mëngjes është mirë të bësh seks oj motër, pastaj të pish kafe”.