BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Lifestyle

Në ndikimin e hënës së re, astrologia e njohur tregon si mbyllet muaji Janar: Kjo është atmosfera e javës!

Në ndikimin e hënës së re, astrologia e njohur tregon si

Astrologia e njohur Krisanti ka bërë një përmbledhje të javës së fundit të Janarit, të cilën e quan një javë pozitive me hënën e re në Ujor dhe të gjitha shenjat duhet të përshtaten me situatat dhe të jenë kreativë.

Krisanthi: Jemi në ndikimin e hënës së re që u përfshi që u zhvillua të shtunën në shenjën e Ujorit, një hënë e re shumë pozitive. Ne duhet të frymëzohemi nga ide të reja, të ndjekim metoda të reja në këto fillimet e reja që do të bëjmë. Bota ka ndryshuar dhe do të ndryshojë akoma më shumë. Nëse ne nuk do të përshtatemi, gjërat do jenë të vështira dhe si të përshtatemi?

Të heqim nga vetja atë ndjenjën e sigurisë. Duhet të përshtatemi dhe të jemi kreative. Kemi përpara një javë shumë pozitive, një javë që sjell fat, por nuk duhet të flemë mbi dafina. Fati nuk vjen vetë të na trokasë derën, duhet të jemi sa më sociale, vigjilentë që të kapim shanset që na krijohen. Kjo është atmosfera e javës.