Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nëna nuk i lejoi telefonin, 9-vjeçarja var veten

Postuar: 19/02/2019 - 20:43

Një vajzë 9-vjeçe i dha fund jetës pasi nëna e saj nuk e lejoi që të prekte telefonin.
 
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në New York, ndërsa ishte nëna që e gjeti vajzën e vogël pa jetë në shtëpi.
 
Ajo kishte varur veten në dhomën e saj të gjumit, raporton New York Post.
 
Nëna e tmerruar thirri menjëherë emergjencën, ndërsa njëri nga djemtë e saj u mundua t’i japë ndihmën e parë.
 
Sipas një fqinji, Heaven dhe nëna e saj kishin debatuar për telefonin celular.
 
“Vajza ishte zgjuar dhe dëshironte që të merrte telefonin dhe të shikonte videon në Youtube”, tha një fqinj. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 22:53

Dashi - Një marrëdhënie që mund të keni formuar kohët e fundit, mund të të japë disa emocione të reja sot. Kjo mund të jetë romantike ose ndonjë lloj tjetër njohjeje.

Postuar: 25/03/2019 - 20:49

Sipas astrologëve, shumë prej personalitetit tonë lidhet edhe me ndikimin e yjeve.

Postuar: 25/03/2019 - 12:40

Një meteor që shpërtheu mbi Detin Bering në dhjetor u kap në kamera nga teleskopët e NASA-s në qi

Postuar: 24/03/2019 - 23:55

Krijoni një inventar mendor

Postuar: 24/03/2019 - 23:50

Një burrë 40 vjeçar është arrestuar nga policia në Arizona të SHBA për arsyen më të çuditshme në