BREAKING NEWS

9 orë takim me Këshillin Politik, ambasadorja Yuri Kim zbulon çfarë vendos

9 orë takim me Këshillin Politik, ambasadorja Yuri Kim zbulon
x

Lifestyle

Nëse ankoheni për radhët e gjata nëpër supermarkete, shikoni se ç’bëhet në këtë vend dhe se sa shkon vargu i njerëzve (Video)

Nëse ankoheni për radhët e gjata nëpër supermarkete,

Në këto ditë kur daljet janë të kufizuara dhe njerëzit duhet të lëvizin sa më pak krijohen edhe pakënaqësi për pritjen para supermarketeve, pasi radha mund të jetë e gjatë.

Epo, njerëz, mos u ankoni, për ato pak persona që keni para në radhë, sepse në Indi, ku janë vendosur masa të rrepta për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, radha është kilometrike.

Shikoni në videon më poshtë, se cila është metoda e zgjedhur nga policia në qytetin Tirupati, për të mbajtur distancën e sigurisë.