Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nëse i përkisni këtyre shenjave, është e sigurtë që do të pasuroheni!

Postuar: 10/07/2019 - 23:50

Edhe pse nuk jeni supersticiozë, janë disa fakte që tregojnë se shenjat e zodiakut ndikojnë në të ardhmen tonë.
 
A është suksesi ynë financiar i paracaktuar që në linjde ?
 
Ndonëse nuk mund të jemi në gjendje të japim një përgjigje të prerë, ka hulumtime që kanë dalë një përfundim se nga 12 shenjat e zodiakut njëra dallon.
 
Nën këtë shenjë kanë lindur miliarderët më të pasur në rruzullin tokësor.
 
Kërkuesit analizuan Listën Forbes ‘400’ dhe zbuluan se 28 njerëzit më të pushtetshëm kanë ardhur në jetë në periudhën 23 korrik-22 gusht, thënë shkurt nën shenjën e LUANIT.
 
Pse kjo shenjë?
 
Luani besohet të jenë udhëheqës i lindur. Ata janë inteligjente, intelektuale, të vendosur dhe kanë personalitete të fuqishme. Gjithashtu, Luanët janë të sigurt dhe krijues, dhe njerëzit janë të tërhequr nga natyra e tyre optimiste.
 
Megjithatë nëse ende nuk po arrini t’i vini stok lekët nën dyshek, kjo do të thotë se po tregoheni shumë kokëfortë, arrogantë dhe agresivë. Duhet të mendoheni dy herë para se të flisni.
 
Shenja tjetër që ndjek Luanët është Demi dhe nën këtë shenjë zodiaku kanë lindur 24 miliarderë. Ajo u pasua nga Peshorja me 23 miliarderë, Ujori me 22 dhe Binjakët, Virgjëresha, Bricjapi dhe Peshqit me 21 miliarderë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 18:51

Një skenë e pazakontë ka ndodhur në një prej restoranteve të njohura të Nando’s në Skoci, pasi një çift u nxorën jashtë sepse nuk e përmbajtën dot veten në tualet.

Postuar: 18/09/2019 - 17:19

Dy të rinj kishin nisur një lidhje dashurie pa u takuar fizikisht, por duke folur në rrjetet soci

Postuar: 18/09/2019 - 11:50

Makinat në lagje ecnin shumë shpejt dhe rrezikonin jetën e nipërve dhe mbesave të kësaj gjysheje

Postuar: 17/09/2019 - 20:02

Planeti i zbuluar kohët e fundit nga Nasa , i ngjashëm me tokën quhet Kepler- 452B dhe ndodhet ja

Postuar: 17/09/2019 - 19:58

Policia në SHBA thotë se një çift kanë kryer seks në makinën e policisë pasi u arrestuan teksa ng

Postuar: 17/09/2019 - 15:42

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës