BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Lifestyle

Nëse jeni në hall, telefonojini këtyre 4 shenjave të horoskopit! Do të bëjnë gjithçka për të të ndihmuar

Nëse jeni në hall, telefonojini këtyre 4 shenjave të

Peshqit

Nëse do të na duhet të zgjedhim një shenjë që bën maksimumin për të gjithë, duhet të themi Peshqit. Të ëmbël, të sjellshëm dhe shumë empatikë, Peshqit ofrojnë gjithmonë një shpatull të ngrohtë për të gjithë njerëzit që u duhet ndihmë. Pra, nëse jeta të sfidon, trokit në derën e Peshqve.

Peshorja

Peshoret kanë një dëshirë të ethshme që ta bëjnë botën një vend më të mirë dhe marrin shumë kënaqësi kur ndihmojnë të tjerët. Gjithashtu, janë njerëz shumë të drejtë dhe nëse e kuptojnë që ty vërtet të duhet ndihma e tyre, do të bëjnë çmos për të ta ofruar.

Ujori

Ujori është një ndër shenjat më bujare të horoskopit. Drejtësia, bamirësia, kauzat që i frymëzojnë, të gjitha këto mund të përshkruajnë pasionet dhe dëshirat e një Ujori, ndaj sigurisht mund ta konsiderosh kur të duhet ndihmë.

Virgjëresha

Njihet për aftësitë organizuese, por edhe për zemërgjerësinë. Virgjëresha nuk është miku/ja tipik/e që të komplimenton apo të përqafon pa fund, ama është personi që nuk ta mohon kurrë ndihmën dhe mbështetjen.