BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

Nga Charli D’Amelio te Avanni Gregg, ja kush janë emrat më të paguar në ‘TikTok’

Nga Charli D’Amelio te Avanni Gregg, ja kush janë emrat më

Tik Tok prej kohësh është kthyer në aplikacionin më të përdorur në mbarë globin. Përtej videove argëtuese aplikacioni në pronësi të kompanisë Byte Dance ka sjellë dhe shumë benefite kur bëhet fjalë për anën monetare.

Deri më tani, tiktokerja Charli D’Amelio, është personazhi që gëzon një famë të madhe në Tiktok, ku mban një ndër vendet e para për ndjekës në profilin e saj me (133 milionë). Sakaq, në 2022 ajo u bë dhe tiktokerja më e paguar e vitit 2022, ku fitoi 17.5 milionë dollarë sipas Forbes.

Charli gëzoi një sukses të menjëhershëm që prej momentit kur ajo postoi videon e saj të parë në vitin 2019.

Së fundmi, revista Forbes ka nxjerrë përdoruesit më të paguar deri më tani:

1-Charli D’Amelio: 17.5 milionë dollarë

2-Dixie D’Amelio: 10 milionë dollarë

3-Addison Rae: 8.5 milionë dollarë

4-Bella Poarch & Josh Richards: 5 milionë dollarë

5-Kris Collins & Avanni Gregg: 4.75 milionë dollarë