BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Lifestyle

Nga më fatlumja tek shenja më pa fat, njihuni me parashikimi i Meri Shehut për dhjetorin

Nga më fatlumja tek shenja më pa fat, njihuni me parashikimi i Meri

Si çdo muaj, edhe këtë herë astrologia Meri Shehu e ftuar tek “Rudina” zbuloi renditjen e shenjave për dhjetorin. Për herë të parë pas shumë kohësh Virgjëresha konsiderohet shenja më me fat. Kjo është periudha që kalon në avantazh shenjat e tokës, ndaj aty qëndrojnë në krye të listës. Shenjat e ajrit dhe të ujit spostohen në fund.

Kjo është renditja nga shenja më me fat tek ajo me më pak fat

Virgjëresha

Bricjapi

Demi

Akrepi

Shigjetari

Dashi

Ujori

Peshorja

Peshqit

Binjakët

Luani

Gaforrja