BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Lifestyle

Nga Michelle Obama te Rihanna, gratë më të suksesshme të showbizit kanë këto 4 shenja të horoskopit

Nga Michelle Obama te Rihanna, gratë më të suksesshme të

Michelle Obama: Bricjapi

Jo se ne nuk e dimë këtë tashmë, por “Si një Shenjë ambicioze e Tokës”, Bricjapi mund të ndikojë në botë për më mirë për një periudhë afatgjatë. Tani për tani, Plutoni, planeti i transformimit dhe Saturni, planeti i jetëgjatësisë dhe strukturës, janë brenda Bricjapit

Rihanna: Peshqit

Peshqit, shenja më mistike, shpesh kanë imagjinata aktive dhe të thella, të cilat mund t’i lejojnë ata të ëndërrojnë për “botën që do të vijë “.

Adele: Demi

Kur Demi e do dikë, ai e do plotësisht, gjë që mund të bëjë që kjo Shenjë e Tokës të kanalizojë emocionet e tyre në një ide krijues. Personat e shenjës së demit janë të njohur edhe për zemrat e tyre të mëdha dhe idetë e thella për të transformuar botën përreth.

Oprah: Ujori

Shenja e Ujorit është e talentuar dhe e përqendruar te njeriu, dhe rregullon teknologjinë.

Venusi, planeti i bukurisë dhe tërheqjes, do të rrotullohet nëpër Ujorin. Kjo do të thotë që jo vetëm Oprah, por të gjithë Ujorët, do të kenë një aftësi më të lehtë për të folur nga zemra dhe për t’u lidhur me bukurinë.