BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Lifestyle

Nga stuhia e fuqishme, gropa gjigante ndan në mes rrugën (FOTO)

Nga stuhia e fuqishme, gropa gjigante ndan në mes rrugën (FOTO)

Një gropë gjigande është krijuar në mes të një rruge në Kaliforni të SHBA-së. Në pamjet e bëra publike në mediat ndërkombëtare duket qartë se si është shkatërruar rruga për shkak të rrëshqitjes së dherave.

Ajo është shkaktuar nga reshjet e dendura të shiut. Oficeri John Yerace tha për mediat se e kishte vënë re kraterin gjigand javën e kaluar.

Nga stuhia e fuqishme, gropa gjigante ndan në mes rrugën (FOTO)

Menjëherë pas kësaj u ndalua qarkullimi në rrugë. Ndërkohë autoritetet kanë nisur punën që të rregullojnë rrugën dhe të rikthehet sërish shërbimi.

Nga stuhia e fuqishme, gropa gjigante ndan në mes rrugën (FOTO)

Javën e kaluar në Kaliforni u krijua një stuhi e fuqishme që shkaktoi me dhjetëra rrëshqitje dherash duke detyruar me qindra persona që të evakuohen.

Nga stuhia e fuqishme, gropa gjigante ndan në mes rrugën (FOTO)