BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Lifestyle

Nisi si personale, por u bë botërore, propozimi më interesant për martesë që është parë edhe nga hapësira

Nisi si personale, por u bë botërore, propozimi më interesant

Ka propozime e propozime! Për të qenë sa më i veçantë në deklarimin e tij, një gjerman bëri atë që e dashura e tij s’e priste.

Pyetjen e famshme “A do të martohesh me mua?” e shkroi në një fushë të mbjellë me bar jeshil në një zonë rurale, me germa aq të mëdha sa u pa dhe nga hapësira.

32-vjeçari Steffen Schwarz bëri që e dashura e tij fluturonte mbi zonë dhe ta shikonte pyetjen, fatmirësisht tha “po”, por nuk e priste që të shfaqej në “Google Map” dhe të bëhej kaq e përhapur në botë.