BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Lifestyle

Një hap përpara lumturisë së madhe! Më në fund vjen lajmi që prisnit, 3 shenjat e Horoskopit që në 2022 do të gjejnë gjysmën tjetër

Një hap përpara lumturisë së madhe! Më në fund

2021 është një hap përpara lamtumirës së madhe dhe me të do të marrë çdo fatkeqësi, moment i keq dhe zgjedhje e gabuar në pjesën emocionale. Megjithatë, disa shenja të zodiakut nuk do të qëndrojnë vetëm mbi të. Në 2022, shikoni, do t’i kompensojë ata në maksimum.

Dashuria është një motivues kryesor për vetë jetën. Të gjithë e dimë mirë ndjenjën e lumturisë, shkujdesjes dhe shkujdesjes që të jep, ndërsa të shumtë janë ata që pohojnë se ndihen edhe më produktivë në jetën e tyre të përditshme kur janë të dashuruar.

Nëse i përkisni shenjave të mëposhtme, buzëqeshni: 

Dashi

Vitin e ri dhe sidomos majin, kur Jupiteri do të vizitojë Dashin, fati i shenjës do të ndryshojë rrënjësisht. Ky planet do t’i ofrojë një favor për të gjetur gjysmën tjetër dhe për shkak se do të jetë në gjendje shumë të mirë financiare dhe do të ketë suksese të njëpasnjëshme, do të mund ta shijojë atë në maksimum.

Një shoqërues ideal që do të rrisë rrahjet e zemrës në lartësi të reja!

Shigjetari

Optimizmi i tij do të dalë sërish i mirë. Pasi t’i thotë lamtumirë ditëlindjes dhe të vendosë qëllimet e tij përpara se të kalojë në vitin e ri, ai do të hyjë në botë në janar me forume, energji pozitive dhe humor që flirtimi, të cilin ai e do aq shumë, do ta çojë një hap më tej dhe do të sfidojë çdo frika nga angazhimi..

A jeni gati për Shigjetarin?

Gaforrja

Është sigurisht një shenjë në të cilën viti 2021 nuk u trajtua në mënyrën më të mirë, një fakt që ka lënduar ndjenjat e Gaforres së ndjeshme. Por padrejtësia do të jetë një gjë e së kaluarës sapo sytë të shohin këtë….

Që në fillim të vitit 2022, përballë tij do të aktivizohet ana e ndritshme e jetës dhe do të përmbysë të gjitha të dhënat. Besoni apo jo.

Disi i përulemi historive të reja të dashurisë që do të shkruajnë historinë.