BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Lifestyle

"Një lajm do ju trondisë"/ Meri Shehu: Kjo shenjë horoskopi kujdes nga një prapaskenë

"Një lajm do ju trondisë"/ Meri Shehu: Kjo shenjë

Dashi
Sot hena ne Shigjetar sjell nje pakenaqesi ne lidhje me nje deshire tuajen te fshehte dhe shpirterore!

Demi
Ne fushen e miqesise sot do ndjeni nje zhgenjim i cili do ju shoqeroj per disa jave! Kujdes ne dashuri!

Binjaket
Nje bashkepunim prishet sot si rezultat i paqendrueshmerise tuaj ne vendime dhe epitete!

Gaforrja
Dita sot per ju merr kuptim vetem nese pasi te ndryshoni nje pune filloni te ndjeheni me mire se sa e kishit menduar!

Luani
Nje dite qe fillon bukur por shume shpejt do kuptoni qe keni besuar nje kompliment apo nje lajke sidomos ne dashuri!

Virgjeresha
Ndjeheni sot sikur ju jane rrezuar te gjitha muret mbrojtese dhe keni dale zhveshur perpara sulmeve!

Peshorja
Nje ide e bukur do jete e bukur deri nga mbasditja pastaj do kuptoni qe thjesht nuk mund te realizohet sot!

Akrepi
Hena ne shigjetar ju sjell nderlikime ne ceshtjet ekonomike pasi cdo minute ju merr cdo gje qe fitoni sot 

Shigjetari
Nje ndikim familjar nuk ju lejon te shijoni momentin e bukur me henen ne shenjen tuaj sot!

Bricjapi
Nje prapaskene mund te behet shkas per nje zhgenjim apo lajm qe ju trondit ne lidhje me planet tuaja!

Ujori
Hena ne Shigjetar ju ndikon pozitivisht sot qe te mos stresoheni ne disa shpenzime te pakontrrolluara!

Peshqit
Nje zhgenjim me punen ju bene te ndjeheni keq per ndryshimet qe keni bere kohet e fundit ne pune!