Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një lajm i mirë vjen shumë shpejt, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë të horoskopit të jetë gati

Postuar: 16/10/2019 - 14:37

Astrologe Meri Shehu ka bërë si zakonisht parashikimin e yjeve dhe ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, disa prej tyre do gjejnë dashurinë, por njëra prej tyre ka një lajm akoma më të bukur: martesën. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Do keni nje marreveshje te mire sot bashkepunim por ka mundesi edhe te vendosni per nje marredhenie personale duke marre vendim serioz

Demi

Do keni nje njohje ne ambjentet e punes dhe kjo do jete kaq e forte sa do ju beje te lini cdo lidhje tjeter mbrapa apo cdo pune tjeter

Binjaket

Ne dashuri do shkelqeni ne diten e sotme dhe mundesisht kushtojini kohe nje njohje te re apo marredhenie qe ju fal dashuri dhe siguri

Gaforrja

Dita e sotme ju fton te ekuilibroni marredheniet ne familje dhe te merreni me nje pune qe ka nevoje per opinionin apo frymen bashkepunuese

Luani

Do keni takime interesante ne diten e sotme te cilat do ju tregojne se jeni vonuar ne planet dhe jeten tuaj pasi keni takuar deri tani jo personat e duhur

Virgjeresha

Do merrni nje lajm te mire ekonomik dhe ky do jete fillimi i nje ngritjeje me ne fund pas shume muajsh me probleme dhe paqartesi

Peshorja

Jeta do ju fali mundesine te dashuroni apo te beni nje lidhje shume shpirterore duke ju kthyer reston

Akrepi

Psikologjikisht do filloni nje rimekembje dhe nje qetesi apo ekuiliber mbas disa ditesh te rremujshme dhe pak problematike

Shigjetari

Do keni mundesi te beni njohje te reja publike dhe jeta juaj sociale apo publiciteti juaj do marrin nje drejtim me te ekuilibruar dhe ta harmonishem

Bricjapi

Ceshtje te karrieres do diskutohen dhe do arrini ne nje marreveshje te mire pune. Ne jeten personale do merrni nje vendim martese apo lidhjeje

Ujori

Me ne fund do kuptoni tendencat e momentit dhe te ecurise se planeve apo rrjedhes se jetes. Ngjyrat sot do jene percaktuese per nje te ardhme me optimiste

Peshqit

Do ekuilibroni detyrimet apo gjendjen tuaj shpirterore e cila ne kohet e fundit ka qene si furtune dhe e paplotesuar aq sa duhet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 20:03

Një baba në Nevada të Shteteve të Bashkuara ka vrarë djalin e tij pasi nuk e përballonte dot faktin se ai ishte homoseksual.

Postuar: 13/11/2019 - 15:45

Ju ndoshta keni tashmë vendet tuaja të preferuara të fshehjes, por a janë ato sa më të sigurta si

Postuar: 13/11/2019 - 15:40

Një i ri u arrestua nga karabinierët në Montecorvino Pugliano, në provincën e Salerno, Itali me a

Postuar: 13/11/2019 - 13:52

Tom dhe Delma Ledbetter, nga Teksasi, ishin njohur nga një shoku i përbashkët kur ishin fare të r

Postuar: 13/11/2019 - 12:45

Kishte rezervuar pushimet familjare në një hotel luksoz me 5 yje në Egjipt, nga fotot që kishin p

Postuar: 13/11/2019 - 12:03

Mediat e huaja së fundmi kanë shkruar për njeriun më të famshëm të drogës, Pablo Escobar, veprime