BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Lifestyle

‘Një martesë me shumë famë do ju sigurojë sukses’/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë për ‘rrokullisje’ të mëdha

‘Një martesë me shumë famë do ju sigurojë

Dashi
Kjo periudhe do ju sjelle perballe njerez me pushtet dhe bashkepunues shume te afte. Nje martese me shume fame apo me nje person te rendesishem do behet shkas qe te arrini nje sukses por qe nuk do zgjasi.

Demi
Ka mundesi qe realiteti juaj i bukur nese e keni ndertuar nje te tille, do rrezikoje te permbyset nga pakujdesia juaj apo nga menyra si do harmonizoheni me punen, teknologjine e punes apo marrrdheniet me njerrzit qe punoni.

Binjaket
Kjo fundjave do shenoje kulmin e suksesit ne dashuri apo ne projekte personale. Po ky kulm do shenoje fillimin e fundit te nje suksesi i cili nuk do zgjasi ne kohe.

Gaforrja
Sistemi juaj i mbrojtjes dhe fuqizimit te rrethit tuaj te ngushte familjar apo te njerezve tuaj me te afert do filloje te bjeri dhe do shkoj drejt deshtimit ose varka juaj do fusi uje nese nuk do jeni te kujdesshem ne veprimet tuaja.

Luani
Per ju psikologjia e fitores nuk e shef problem renien apo humbjen, mjafton te keni arritur emrin dhe famen apo qellimet tuaja. Por si te themi nje Titanik mbetet nje Titanik edhe pas mbytjes.

Virgjeresha
Nese mendoni se jeni ne nje faze ngritjeje ne ekonomi, kjo do jete vertete e tille. Por ka mundesi nje shkarje dhe te rrokulliset para jush ne menyre te pakthyeshme nese humbni ekuilibrin shpirteror dhe nuk keni kujdes.

Peshorja
Do arrini nje sukses dhe nje vleresim si askush tjeter ne kete periudhe. Por si do ta perdorni dhe sa te afte do jeni te mbani famen tuaj kjo do jete pak e dyshimte. Nese fama behet me e madhe nga sa mund te mbani kjo do jete problem.

Akrepi
Rendesi do kete ne kete periudhe modernizimi juaj shpirteror dhe ekuilibri juaj i brendshem. Do ndodh nje ngjarje e rendesishme qe do ju coje ne qiell nga gezimi por qe edhe mund t’ju zbresi prape poshte.

Shigjetari
Keni nje siguri qe njerezit ju mbeshtesin ju duan dhe jeni ne qender te vemendjes ne kete periudhe. Shkelqimi dhe renia do jene dy ane te nje medalje ne jeten tuaj dhe varet si e perdorni kete gje.

Bricjapi
Pritet nje zhurme e madhe rreth figures tuaj. Shume njerez duan t’ju shohin shume larte dhe kjo do ndikoje ne psikologjine tuaj ne menyre subjketive. Ne kete rast cdo arritje do jete baraz me nje renie.

Ujori
Duhet te shfrytezoni momentin per te perforcuar pozitat tuaja ne nje veprimtari qe permban te gjitha hallkat e se ardhmes tuaj ne biznes apo jete personale . Nese e kaloni lumin mos e kepusni litarin e shpetimit pasi nuk i dihet

Peshqit
Gjerat e bukura duhet te ngelen si endrra apo perralla. Kjo do te thote qe ju nuk do mund ta mbani dot gjate nje sukses duke arritur ta shperbeni ne menyre te rrufeshme. Dhe kjo do ndodhe edhe keto dite ne jeten tuaj.