BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Lifestyle

“Një moment joshës seksual iu pret”, Meri Shehu paralajmëron një surprizë të bukur për këtë shenjë të horoskopit

“Një moment joshës seksual iu pret”, Meri Shehu

Dashi

Afërdita planeti i dashurisë ndodhet në shenjën tuaj. Keni nevojë të shpreheni dhe të jeni në një lidhje dashurie. Kjo ditë ju favorizon në takime romantike flirte dhe njohje të reja.

Demi

Dashuria për ju kalon nga stomaku. Kjo ditë do ju kujtoj kush ju ka plotësuar fizikisht dhe materialisht. Do kujtoni e do kujtoni .Mundet të keni edhe një lidhje të fshehtë apo ndjenjë platonike.

Binjaket

Kjo ditë do jetë e bukur për ju pasi do jeni në një ambient ku do flirtoni vazhdimisht. Një person nga shoqëria juaj mund t’ju propozoj një takim romantik.

Gaforrja

Për ju dita e dashurisë do jetë e vlefshme nëse vërtetë do merrni një propozim konkret për fejese apo martesë. Por edhe një publicitet për ju do ta vlerësoni si dashuri për punën tuaj

Luani

Dita e dashurisë do jetë perfekte për ju duke ju hapur mundësinë e udhëtimeve dhe kontakteve me njerëz që jetojnë larg po që i njihni në udhëtim.

Virgjëresha

Dita e dashurisë për ju do jete një apologji shpirtërore duke ju bërë të vlerësoni në detaj kush ja vlen e kush jo. Nuk do i thoshit jo një momenti joshësh seksual.

Peshorja

Dita e dashurisë për ju do ju gjej në antagonizëm me partnerin në çift. Do ndjeheni pak të paplotësuar por nëse toleroni do shijoni shumë

Akrepi

Për ju dita e dashurisë do jetë një ditë e gëzueshme duke lëvizur poshtë e lartë e duke flirtuar.

Shigjetar

Ju do ta shijoni shumë ditën e dashurisë ,sidomos femrat në shenjën tuaj që do gjejnë një partner në shenjën e Dashit.

Bricjapi

Do jeni me familjarët e mundshëm në ditën e dashurisë duke krijuar një ambient romantik në shtëpinë tuaj për partneret apo të dashurit.

Ujori

Dita e dashurisë do ju bëje të papërballueshëm me mesazhet dhe mënyrën tuaj të prezencës apo komunikimit. Do flirtoni në rrjetet sociale ,udhëtime apo me telefonata.

Peshqit

Dita e dashurisë për ju do ketë edhe një inspirim për një ngritje në detyrë apo karrierë duke treguar anën tuaj të fortë joshëse. Mund t’ju flirtoj punëdhënësi apo eprori juaj./Meri Shehu