BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x
BREAKING NEWS

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton veprimin e Ramës

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton
x

Lifestyle

Një ndryshim i bukur ju pret, kjo shenjë horoskopi do ketë shumë fat sipas Meri Shehut

Një ndryshim i bukur ju pret, kjo shenjë horoskopi do ketë

Dashi
Nje dite kjo e sotmja ku mund te ndjeni me shume realitetin e prekshem. Ju duhet dicka e qendrueshme!

Demi
Nje fillim i ri ju pret. Kjo dite mund t'ju kujtoj qe edhe mund te lini pas te kaluaren me nje ndarje apo shkeputje!

Binjaket
Ne subkoshience do kuptoni qe mund te hapni nje shteg te ri per veten per te dal nga bllokimet shpirterore!

Gaforrja
Nje njohje e re do mund t'ju ndryshoj shijen apo menyren e te vepruarit ne dashuri e pune!

Luani
Sot mund t'i jepni fund nje frike ose pasigurie ne lidhje ne te ardhmen. Karriera do shkoj mire ne nje ndryshim qe duhet te beni!

Virgjeresha
Nje mundesi e re sot per te kuptuar sa larg do shkoni ne nje lidhje apo sa dashuri mund te merrni ne te ardhmen.

Peshorja
Per ju sot do kete nje sqarim ne cift dhe ndoshta do i jepni fund nje vuajtjeje te gjate. Por mund t'i futeni edhe nje rruge te gjate deri ne fitore!

Akrepi
Perball jush del mundesia te rrini apo te ikni nga nje lidhje e paqarte. Po rendesi ka qetesia juaj per cdo ecuri!

Shigjetari
Mund t'ju mohojne ekzistencen por jo faktin qe ndryshimin e keni ju ne dore ne cdo situate qe prek realitetin!

Bricjapi
Ne dashuri ju pret nje surprize qe une s'do ta quaja te kendshme me shume se sa te devotshme!

Ujori
Nje ndryshim i bukur ju pret ne familje. Nje bashkejetese e qendrueshme dhe e begatshme ju pret. Mund te shpernguleni ne vende te largta!

Peshqit
Miq te paftuar por shume real ne kerkesat e tyre do ju vijne sot dhe nuk dihet kur ju ikin. Perpiquni te kaloni mire. Kjo eshte e vetmja mundesi!