BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Lifestyle

“Një ofertë shumë joshëse do ju bëhet këto ditë”, astrologia Meri Shehu zbulon parashikimin për 12 shenjat e zodiakut

“Një ofertë shumë joshëse do ju bëhet këto

Dashi


Hena e zeze ne shenjen tuaj tenton ne lidhje me Diellin ne Luan t’ju coj nepermjet nje labirinthi te erret drejt Drites dhe dashurise se vertete.

Demi

Nje parapaskene nga nje femer qe lidhet me punen tuaj do ju tregoj se pasioni mund te shprehet edhe nga persona qe nuk i keni vene re por qe do ngacmojne ndjenjat tuaja.

Binjaket

Do krijoni pershtypjen e dikujt qe eshte i fshehte apo i rrezikshem ne lidhje me ndjenjat apo lidhjet erotike por shume shpejt do kuptojne qe thjesht po hiqshit si te tille pasi keni nje person te percaktuar ne mendje.

Gaforrja

Nje ndikim i madh i juaji i fuqishem dhe pasionant do tregoj se ne luften per dominance ju keni aleate kete periudhe edhe boten e eret te pasioneve dhe Diellin si përfitim.

Luani

Sot dielli ne shenjen tuaj do ndricoj deshirat dhe plotesoj kerkesat tuaja. Hene e zeze ne Dash tregon vemendjen ndaj nje femre qe ju josh dhe qe ndodhet ne nje vend te larget.

Virgjeresha

Do kuptoni qe nje femer e veshtire ne ndikim ju kishte bllokuar nje lidhje erotike e cila tashme ju ngrohe ne zemer por edhe e ftohte si funksionim.

Peshorja

Nje oferte shume joshese do ju behet keto dite ne lidhje me nje martese apo ne nje lidhje te qëndrueshme. Ka mundesi te plotesoni keshtu nje qellim ne jeten tuaj.

Akrepi

Puna ju tregon se keni nje tunel te veshtire te erret per te kaluar por do ju ndihmoj instikti, ndjenja, pasioni per ta kaluar dhe per te vendosur dominancat dhe famen e duhur.

Shigjetari

Nje dite e vecante kjo e sotmja ne lidhje me jeten erotike dhe dhe lidhje me te ardhmen. Ato njohje qe do sqarohen apo vendosen sot do kene te ardhme.

Bricjapi

Nje ceshtje familjare do mbart nje rrezik apo diskutim te rendesishem sot. Perpiquni te jeni pasionante dhe te mos ndaheni nga qellimet tuaja sidomos ne nje ceshtje dashurie.

Ujori

Jeni pikerisht ju qe do zbuloni sot ndjenjat e verteta per nje person dhe kjo do ju coj te merrni nje vendim te rendesishem sidomos ne lidhje me nje martese.

Peshqit

Nje pune e rendesishme qe lidhet me ekonomine por edhe me deshiren per te qene afer nje personi qe e ndjeni dhe ju mungon do ju mudoj pak sot. Vendosni me zemer jo me llogari.