BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Lifestyle

“Një periudhë shumë e rëndësishme për këto dy shenja”, astrologe Meri Shehu zbulon surprizat që kanë rezervuar yjet për ne dhe ka një paralajmërim të fortë

“Një periudhë shumë e rëndësishme për

Pavarësisht se planeti Mërkur dhe planeti Afërdita janë kthyer të kundërt, astrologe Meri Shehu bën të ditur se kjo është një periudhë e rëndësishme, sidomos për dy shenja të horoskopit, të cilat do duhet të marrin një vendim të rëndësishëm. Bëhet fjalë për Dashin dhe Ujorin. Për më shumë lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Do merrni nje vendim ne lidhje me jeten tuaj personale. Do kerkoni vemendjen e familjes per deshirat dhe vendimet tuaja. Mund te filloni nje bashkejetese

Demi

Nje ceshtje ekonomike dhe familjare do diskutohet .Pasuria e patundshme apo situatat e ngrira ekonomike do kerkohet te sqarohen apo te fillojne te funksionojne

Binjaket

Duhet ta ndjeni te nevojshme sot te merrni me shume informocion ne rruge konfidenciale per nje ceshtje pune apo prapaskene qe mund t'ju kene bere

Gaforrja

Ka ardhur momenti ne mendjen tuaj t'i thurni lavde vetes dhe ta vini ne rangun e nje statuje apo figure te shquar te te tjeret ta adhurojne

Luani

Nuk mund te adhuroni nje person qe eshte gjalle sikur te jete nje figure apo statuje e se kaluares ne jeten tuaj. Kjo ju nxjerr jashte realitetit dhe ju bene juve nje statuje ekzistence

Virgjeresha

Do kuptoni qe ne jeten tuaj rendesi te madhe kane ata persona qe te pakten nuk ju kane dhene shkelmin apo nuk ju kane penguar megjithese edhe kjo quhet e manget

Peshorja

Te adhuroni dike apo ta idealizoni sidomos ne lidhje me karrieren apo te ardhmen tuaj sot do te thote qe tek vetja nuk do gjeni rehati

Akrepi

Te importoni nje familje nga larg dhe ta beni pjese tuajen do ishte nje mesim per ata qe nuk dine te vleresojne njerezit e tyre kur i kane

Shigjetari

Duhet te krijoni nje model te ri financiar apo te studioni me shume figurat qe kane arritur sukses ekonomik per te hedhur edhe ju hapa te rendesishem ne kete drejtim

Bricjapi

Nese partnerin tuaj ne cift e vleresoni per bemat ne fushen e biznesit apo te marredhenieve nderkombetare, atehere nuk ju mbetet gje tjeter vetem ta prekni apo ledhatoni ftohte

Ujori

Duhet te riktheheni ne nje pune apo projekt se shpejti para se te beheni konfuz per talentin apo aftesite tuaja dhe te ndryshoni drejtim. Tani eshte momenti i drejtimit te duhur megjithese planetet jane permbys

Peshqit

C'rendesi ka kur ju vleresoni dhe adhuroni ne zemren tuaj dike dhe keni frike t'i afroheni apo krijoni distance. Mund te gjendet nje fije sado e prishur sa per te bere serisht lidhjen.