BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Lifestyle

Një surprizë e bukur iu pret sot/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Një surprizë e bukur iu pret sot/ Parashikimi ditor i horoskopit,

Dashi: Fundjava mund të ketë diskutime dhe situatë të tensionuar në lidhje me partnerin. Nga ana tjetër, është një periudhë mjaft interesante për të bërë investime në punë.

Demi: Sot ka shumë planetë të favorshëm, ndaj lini veten të lirë për të dashuruar. Lajme të mira do të ketë për këdo që është i vetëpunësuar. Më në fund,biznesi po ecën mirë.

Binjakët: Mëngjesi do të jetë pak i zhurmshëm, por më pas do të arrini të rikuperoni gjithçka. Në punë do keni ide të mira për të zgjidhur ndonjë problem të së shkuarës.

Gaforrja: Ditët e fundit të javës do të jenë paksa të çuditshme, por mundohuni t’i kaloni me qetësi. Në punë shumë gjëra që ju kanë mbajtur në tension do të zgjidhen në mes të shkurtit.

Luani: Ju arrini të menaxhoni kohën për të qëndruar me partnerin, ndaj mos e humbisni durimin për asgjë. Kjo është periudhë jashtëzakonisht e favorshme për të gjithë ata që do të duhet të fillojnë një punë apo detyrë të re.

Virgjëresha: Këtë pasdite ju pret një surprizë e papritur në dashuri. Në punë do të keni më në fund zgjidhjen e një cështje për të cilën keni pasur probleme në të kaluarën.

Peshorja: Kjo fundjavë nuk është aq e mirë për ju. Nëse ka pasur polemika, bëni kujdes.

Akrepi:  E shtuna duket intriguese, veçanërisht në marrëdhëniet me Bricjapin ose Virgjëreshën. Në punë, bashkëpunimet e reja mund të nisin, por do të jetë e vështirë.

Shigjetari: Ky është një fund muaji shumë intrigues për ju, por është ende dicka ju mban prapa në të shkuarën. Me ardhjen e muajit shkurt, mendoni për dicka të re në punë.

Bricjapi: Ditët e fundit të muajit janar do të jenë të rëndësishme për lidhjen e dashurisë që sapo ka nisur. Ditë pozitive është edhe në punë, ndaj përfitoni nga ajo.

Ujori: Dashuria me siguri do t’ju sjellë dobi në këto ditë janari, mjafton t’i shfrytëzoni mundësitë. Në punë do të kapërceni shumë pengesa, por bëni kujdes që të mos bëheni konfuzë më vonë.

Peshqit: Situata e sotme mund të përmirësojë ndjeshëm marrëdhëniet me partnerin. Në punë, mund të shfaqen mundësi të reja.