BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur kandidatët përfundimtarë, shtyhet me dy orë, zbardhet arsyeja

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur
x
BREAKING NEWS

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17 kandidatë në zgjedhje? Ja të gjithë EMRAT e bërë publikë deri më tani

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17
x
BREAKING NEWS

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e subjekteve zgjedhore

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e
x
BREAKING NEWS

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më “gdhë” me 13 vite studime për shkollën e lartë, Ogerta Manastirliu dhe Ulsi Manja “magjistarë” të doktoraturave plagjiaturë, Lindita Nikolla mesatare mbi 5, Taulant Balla ka nisur gjimnazin 18 vjeç...

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më
x
BREAKING NEWS

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush janë 3 kandidat e propozuar për kryetar në Bashkinë e Tiranës

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush
x

Lifestyle

Një tradhti po iu vjen rrotull, këto 3 shenja të horoskopit duhet të tregohen të kujdesshme

Një tradhti po iu vjen rrotull, këto 3 shenja të horoskopit duhet

Sipas interpretimit të astrologëve ka një probabilitet të lartë që këto tri shenja të zodiakut të përjetojnë një surprizë të pakëndshme nga miqtë e tyre së shpejti.

Dashi

Personi që keni besuar së shpejti mund t’ju zhgënjejë. E gjeni dot kush është? Nëse keni dikë në mendje, ndoshta keni të drejtë.

Binjakë

Mos harroni nëse i keni borxh dikujt në të kaluarën apo nuk e keni mbajtur fjalën tuaj. Ti e tradhtove besimin e atij personi, pas së cilës asaj iu desh shumë kohë që të ndihej sërish e sigurt pranë jush. Ndërkohë, ju u afruat dhe mendonit se gjërat e shëmtuara ishin tani pas jush. Në fakt, ai person nuk ju ka falur kurrë.

Shigjetari

Ju e keni besuar një person që në shikim të parë, por ai mund t’ju kthejë shpinën kur keni më shumë nevojë. Edhe nëse jeni të vetëdijshëm për atë rrezik, ju bëni sikur nuk e besoni, ndaj është koha për të pranuar realitetin.