BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Lifestyle

Një veprim i nxitur e futi në telashe, i dolën gënjeshtrat në shesh prej shtetrrethimit nga pandemia

Një veprim i nxitur e futi në telashe, i dolën gënjeshtrat

Italia është thuajse e gjitha në shtetrrethim dhe daljet e panevojshme janë të dënueshme, pasi shihen si rrezik për përhapjen e pandemisë.

Por, një italian nuk ua vuri veshin thirrjeve të autoriteteve për mos të dalë nga shtëpia dhe padurimi për të takuar të dashurën e futi në telashe.

Policia italiane ndaloi një 42-vjeçar të huaj, rezident në Spezia, i cili kishte qenë te një mikeshë me të cilën kishte një lidhje jashtëmartesore. Burri u denoncua për dhunim të Kodit Penal, sepse doli në rrugë pa një arsye të justifikuar, në këto kushte masash të rrepta antivirus.