BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Lifestyle

“Një vrimë e zezë ju thith të gjithë paratë…”/ Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi

“Një vrimë e zezë ju thith të gjithë

Dashi
Ne fushen e karrieres keni rrezikun me te madh ne diten e sotme. Duket sikur rruga juaj eshte shtruar bukur por duhet shume kujdes qe te ecin planet perpara. Nje person i fuqishem ju del pengese.

Demi
Eja mbidhuni ketu do jete motoja per ju ne diten e sotme pasi keshtu do ndjeheni te sigurt. Po kjo eshte thike me dy presa pasi rrugen e gjate per zhvillim apo per largim diku me mire e kni pothuaj te bllokuar sot nga plutoni.

Binjaket
Nje fobi e brendshme qe vjen si traume nga e kaluara apo nje dobesi shpirterore mund t’ju bllokoj ne diten e sotme dhe te mos dilni dot nga kjo gracke.

Gaforrja
Jeni pikerisht ose perball humbjes ose perball nje mundesie te re. Por gjithsesi Plutoni perball jush nuk fal disa marredhenie jo forte te mira apo bashkepunime. Keni nje humbje ne nje marredhenie te rendesishme edhe personale.

Luani
Jeni ne nje dite ku mundesite shkelqejne per ju. Kujdes vetem shendetin dhe nje pengese ne pune nga dikush qe ka pushtet te fshehur por qe mund tju rrezoj edhe juve.

Virgjeresha
Per ju mjafton sot te prekni mundesine e apsolutes ne ndjenje dhe kjo do ju mjaftoj per te mos pare rreth e rrotull mundesite e tjera ne karriere dhe jete sociale. Dikush ne jeten personale ju thith gjithe energjine dhe vemendjen.

Peshorja
Per ju dita eshte shume krijuese gati ne perfeksion dhe mundesite per te ngritur nje bote te re jane aty Ajo qe ju pengon do jete trashegimia gjenetike e cila mund te perkthehet ne fobi apo mosbesim

Akrepi
Plutoni nga Bricjapi eshte i jaujai kritizer ne diten e sotme dhe do perpiqeni te mos lejoni asnje miush te kaloj nen hunden tuaj dhe jo aq me teper ndonje elefant

Shigjetari
Nje ceshtje ekonomike qe duket si nje vrime e zeze qe ju thith te gjithe te ardhurat apo sado te merrni nuk mjaftohet eshte kthyer ne nje burim stresi. Por sot ka nje mundesi shpetimi ne bashkepunim me nje dash apo Ujor.

Bricjapi
Cdo gje qe te behet nuk ju lejon te shifni nga dritarja por mbeteni si ne nje krridor te erret me preteksin e nje mbrojtjeje. Kjo dite duhet t’ju beje te hapni dyert.

Ujori
Nje dite vertet energjike per shenjen tuaj dhe teper e rendesishme edhe per planet tuaja. Do takoni nje person qe mund te quhet takim i fatit pasi do keni shume kimi dhe bashkepunim. Disa ujor do mbeten te lidhur ne nje lidhje qe i ka bllokuar shume kohe.

Peshqit
Duhet te mendoni te beni nje ndryshim ne planet tuaja kryesore pasi dikush qe ju mbeshtet me potence nuk do jete me kriter sigurie per ju por edhe mund tju pengoj.