BREAKING NEWS

'Fake News'-i për konteinerët nga Italia në Shqipëri, anti-mafia italiane zbulon skandalin e rëndë: Lajmi u sajua me porosi të këshilltarit të Ilir Metës

'Fake News'-i për konteinerët nga Italia në
x

Lifestyle

Njerëzve po u kërkohet dhe përgjërohet të rrinë në shtëpi, ja se ç’bëjnë policët për të trembur të pabindurit

Kryefjala e ditës është koronavirusi dhe pasojat e tmerrshme që po lë në çdo vend të botës. Njerëzit janë lutur e përgjëruar të rrinë në shtëpi, për të mirën e tyre dhe të të tjerëve.

Në Indi, një nga vendet e prekura jo pak nga koronavirusi, ka të pabindur që qarkullojnë nëpër rrugë, si kalimtarë apo me mjete motorike.

Një polic ka gjetur maskimin më ikonë për situatën, ai ka improvizuar kaskën si maskë me imazhin e koronavirusit, për të trembur njerëzit nga rreziku që i pret.

Njerëzve po u kërkohet dhe përgjërohet të rrinë