Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Njihuni me çiftet e horoskopit që kanë lindur për të qenë bashkë

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende nuk ke takuar shpirtin tënd binjak, por astrologjia mund të të ndihmojë.

Ashtu si kjo "shkencë" na ndihmon të kuptojmë disa anë të personalitetit të secilit prej nesh, shërben për të na ndihmuar të gjejmë njeriun e duhur me të cilin mund të ndajmë jetën.

Ja cilat janë çiftet e shenjave të horoskopit që kuptohen aq mirë me njëri tjetrin, sa të mbeten gjithmonë bashkë:

Bricjapi dhe Peshqit

Bricjapët janë dinamikë, elastikë dhe të motivuar ndërsa Peshqit janë të ndjeshëm, kompleksë dhe intuitivë. Kur këto dy shenja bashkohen,  japin dhe marrin atë që u nevojitet më shumë.

Luani dhe Peshorja

Luanët janë shumë social, të shkëlqyer dhe e duan vëmendjen, ndërsa njerëzit e Peshores janë të këndshëm, miqësorë dhe ekstroversë. Kur takohen, janë një çift perfekt dhe kanë biseda të pafundme mbi gjithçka.

Virgjëresha dhe Ujori

Virgjëreshat janë observues dhe punëtorë, ndërsa Ujorët janë progresivë dhe origjinalë.  Këta të dy inspirohen teksa mendojnë në mënyrë të ndryshme.

Binjakët dhe Shigjetari

Binjakët dhe Shigjetari e duan lirinë dhe aventurën. Ky çift nuk mërzitet kurrë nga njëri tjetri. Vazhdimisht janë në kërkim të aventurave dhe zgjedhin të ndjekin këshillat e njëri-tjetrit.

 

 

 

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 12:30

Ditët e fundit në Itali po qarkullon gjerësisht lajmi i fituesit të më të madh në historinë e lotarisë italiane, SuperEnaloto.

Postuar: 16/08/2019 - 23:58

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 17 gusht 2019.

Postuar: 15/08/2019 - 23:18

Është i ditur fakti që seksi ka efekt relaksues, madje e stimulon gjumin.

Postuar: 15/08/2019 - 21:49

Gazeta e Mjekësisë Seksuale botoi një studim të ri që i jepte përgjigje një pyetjeje disi të paza

Postuar: 15/08/2019 - 21:33

Një video virale ka bërë që autoritetet të marrin masa ekstreme e të mbyllin një plazh të tërë në

Postuar: 15/08/2019 - 20:09

Bëni një muaj plazh dhe në tetor nuk keni asnjë grimë ‘ngjyrë çokollate’ në lëkurë?