BREAKING NEWS

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19, shpërthen shefi i Epidemiologjisë ndaj kritikëve dhe tregon çelësin e suksesit: Mos qeshni me ne, bëni mirë të mësoni diçka nga përvoja jonë

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19,
x

Lifestyle

Njihuni me çiftin që ka 30 vite diferencë, habit me rrëfimin 22-vjeçarja: E lumtur me “babushin e saj”

Njihuni me çiftin që ka 30 vite diferencë, habit me

Edhe pse kanë 30 vite diferencë asgjë nuk e pengon këtë çift që të jenë të dashuruar marrëzisht me njëri tjetrin.Chelsea Maynard, 22 vjeç dhe bashkëshorti i saj 52-vjeçar jetojnë së bashku në Tennessee.

Por Chelsea thotë se shpesh herë qytetarët që i shikojnë mendojnë se bashkëshorti  është babai i saj.Kjo gjë nuk e bezdis aspak 22 vjeçares dhe thotë se është e lumtur me “babushin e saj”. 

Ata u njohën në një kafene në vitin 2017 dhe u martua tetë muaj më pas. Ajo shprehet se çdo gjë shkon mirë dhe është shumë e lumtur me atë përkrah.