BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x

Lifestyle

Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk qëndrojnë dot në një marrëdhënie afatgjatë dashurie!

Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk qëndrojnë dot në

Dashi

Ata veprojnë në mënyrë shumë impulsive në të gjitha llojet e situatave. Është shumë e vështirë për ta që të qëndrojnë në një lidhje për një kohë të gjatë, sepse janë vazhdimisht në kërkim të mënyrave për t’u ndjerë aventureske në jetë.

Demi

Ata janë shumë kokëfortë, kërkues dhe të mbërthyer. Pasi të kenë vendosur për diçka, nuk do të lëvizin. Ndërsa kjo është një tipar shumë pozitiv për sa i përket vendimeve dhe karrierës së rëndësishme, mund të jetë mjaft i dëmshëm për një marrëdhënie. Kjo do të thotë që Demi nuk do ta dëgjojë partnerin e tyre sepse ata janë vërtet kokëfortë.

Binjakët

Ata nuk mund të qëndrojnë në një marrëdhënie të përkushtuar për një kohë të gjatë. Gjithçka për të cilën kujdesen është vetvetja; ata harrojnë të dëgjojnë ose kuptojnë ndjenjat e partnerit të tyre. Ata nuk e ndiejnë nevojën për ta konsideruar partnerin e tyre mbi veten e tyre dhe kjo shpesh çon në ndarje të tmerrshme.

Virgjëresha

Ata përballen me shumë probleme në ruajtjen e marrëdhënieve me njerëzit. Ata preferojnë të qëndrojnë të mbyllur për njerëzit sepse nuk duan të lëndohen. Ata preferojnë të qëndrojnë vetëm sesa të ndjejnë dhimbjen e thyerjes së zemrës.