BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Lifestyle

Njihuni me shenjat më këmbëngulëse të zodiakut

Njihuni me shenjat më këmbëngulëse të zodiakut

Demi përcakton qartë prioritetet e tyre dhe nuk mashtrohet nga qëllime jorealiste. Nuk jetoni me ëndrra dhe ide dhe ju jeni të vetëdijshëm për këtë.

Qëllimi juaj është siguria financiare këtë e vendosni në radhë të parë ndryshe nga çdo shenjë tjetër.

Ju punoni shumë për të jetuar një jetë të këndshme dhe të rehatshme dhe nuk ka asgjë që do t’ju largojë nga qëllimi i juaj. Pengesat vetëm ju japin forcë për të ecur edhe më shumë.

Akrepi konsiderohet një shenjë e zodiakut “e pathyeshme”. Thjesht, askush nuk ka vullnet aq të fortë sa ju.

Të gjithë pjesëtarët e kësaj shenje e dinë gjithmonë destinacionin e tyre përfundimtar, ndaj asgjë nuk mund t’i largojë nga rruga drejt qëllimit të vendosur.

Ju e shpërndani energjinë e tuaj në mënyrë korrekte, gjë që ju lejon të investoni fuqinë maksimale kur është e nevojshme, dhe më pas të “karikoni bateritë” për sfida të reja.

Bricjapi kokëfortë është më këmbëngulësi. Por, për shkak se e dini se asgjë nuk fitohet brenda natës, ju keni shumë durim dhe jeni të aftë të bëni plane afatgjatë.

Gjithçka e ndërtoni me durim, pa nxitim. Keni një vullnet të fortë dhe i njihni mirë forcën dhe aftësitë tuaja. Jeni këmbëngulës, ndaj mund të përballoni edhe sfidat më të mëdha.

Bricjapi është një shenjë realiste që vlerëson atë që ka dhe përpiqet gjithmonë të arrihë më shumë.