BREAKING NEWS

Vuçiç bëhet gati për luftë, nis armatimi i Serbisë, ja sinjalet që po jep presidentit serb se mund të plasë një konflikt i armatosur në Ballkan

Vuçiç bëhet gati për luftë, nis armatimi i
x
BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x

Lifestyle

Njihuni me tre shenjat e horoskopit që janë të ‘etur’ për pak famë dhe vëmendje!

Njihuni me tre shenjat e horoskopit që janë të ‘etur’

3-Peshorja

Ndërsa zakonisht njihen për qasjen e tyre të drejtë dhe të ekuilibruar në jetë, Peshoret janë në thelb shumë ambicioz. Si një nga katër shenjat kryesore të zodiakut, ata kanë një talent të natyrshëm për udhëheqje, gjë që i bën ata jashtëzakonisht të famshëm në mesin e bashkëmoshatarëve të tyre. Ata lulëzojnë nga ndërveprimet sociale dhe shpesh ndihen energjikë në mjedise të mëdha shoqërore. Kjo natyrë miqësore është ajo që e bën Peshoren të jetë e famshme. Kujdes nga ajo buzëqeshje e ëmbël. Peshoret nuk kanë frikë të luajnë pis, pasi ata do kthejnë cdo gjë në favorin e tyre.

2-Bricjapi

Bricjapët njihen si shenja më punëtore dhe kursimtare e horoskopit. Ata mbajnë një rreth të ngushtë miqsh. Por mos lejoni ata t’ju mashtrojnë me modestinë e tyre. Pasuria dhe statusi janë gjithçka për një Bricjap dhe ata janë të vendosur të shpërblehen për punën e tyre. Ndërsa shenjat e tjera mbështeten në sharmin ose lidhjet e tyre për të arritur famë, Bricjapët thjesht do të punojnë më shumë për diçka për më gjatë se moshatarët e tyre derisa të dalin në krye. Kjo është rruga e tyre drejt suksesit.


1-Luani

Luanët e duan vëmendjen! Si e vetmja shenjë e horoskopit të sunduar nga Dielli në këtë listë, ata janë mësuar t’i kenë të gjithë sytë drejt tyre, pavarësisht se ku janë apo çfarë po bëjnë. Këto shenja zjarri të guximshme dhe krijuese nuk kanë frikë të bëjnë edhe “rolin e budallait” nëse duan të arrijnë aty ku duan. Ata duan vëmendjen e të gjithëve si edhe që të gjithë t’i admirojnë ata.