BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Lifestyle

Njihuni me tre shenjat e horoskopit që kanë më shumë gjasa t’ju thyejnë zemrën

Njihuni me tre shenjat e horoskopit që kanë më shumë gjasa

Ai person për të cilin njerëzit e tu të kanë paralajmëruar, të ka thyer zemrën. Por ndoshta ka një mënyrë për t’i dhënë fund ndarjeve të papritura. Nuk keni pse të hiqni dorë ende nga takimet dhe marrëdhëniet, sepse nëse i shihni ekskluzivisht këto shenja , mund të keni një takim historik me “zemërthyesit”.

Nëse ka një gjë që duhet të dini për Luanët, është se ata janë gjithmonë në kërkim të gjësë tjetër më të mirë. Nga tendencat tek aferat e dashurisë, kjo shenjë zjarri lëviz shpejt dhe nuk e ka problem të thyejë disa zemra gjatë rrugës. Luanët gjithashtu duan të marrin vëmendjen e të tjerëve, kështu që është e mundur që sapo të mbarojë emocioni fillestar i marrëdhënies suaj, ata do të duan që dikush tjetër t’i ndezë të gjithë përsëri.

Le të jemi të qartë: Virgjëreshat nuk hyjnë në marrëdhënie me qëllimin për të ndarë apo thyer zemrën e tjetrit. Por si një shenjë perfeksioniste që e di saktësisht se çfarë dëshiron, mos u habitni nëse ai i jep fund marrëdhënies tuaj pa paralajmërim të dukshëm. Virgjëreshat e dinë vlerën e tyre dhe nëse mendojnë se nuk po i përmbushni pritshmëritë e tyre, ata do të ndahen dhe aq shpejt sa ju as nuk do ta dini.

Akrepat misterioz e kanë të vështirë t’i lënë njerëzit t’i afrohen, kështu që ju keni më shumë gjasa që ata të afrohen vetë. Ata janë gjithashtu jashtëzakonisht emocionalë dhe nëse ndihen të trajtuar padrejtësisht nga ju, do t’ju lënë brenda një sekonde. Por mos lejoni që kjo veçori e tyre t’ju ??pengojë të “ngatërroheni” me një Akrep, sepse kur lidhja është e drejtë, është e garantuar të jetë një partner besnik deri në fund. Vetëm mos e shkelni besimin e tyre!