Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk arritën objektivat, punonjësit dënohen nga shefi të dalin zhveshur (Video)

Postuar: 12/10/2018 - 18:25

Një grup punonjësish në Kinën juglindore janë turpëruar publikisht nga shefi i tyre për mos arritjen e objektivave të tyre të shitjes.30 punëtorë meshkuj janë zhveshur dhe kanë dalë në rrugët e qytetit duke habitur banorët, shkruan Daily Mail.Burrat e zhveshur u detyruan të bënin “shëtitjen e turpit” për dështimin në përmbushjen e kuotave të tyre të shitjeve.

Veshur vetëm në të brendshme, burrat u filmuan duke ecur në një vijë të drejtë në rrugë.

“Unë me kënaqësi pranoj ndëshkimin që më është dhënë nga kompania,” tha një nga burrat. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 18:24

Kontrolli i dhëmbëve është një rutinë për shumicën prej nesh, dhe e tillë duhet ët ketë qenë edhe për 38 vjeçarin nga Anglia, Tom Ray. Një vizitë në vitin 1999 do t’i ndryshonte atij jetën përgjithmonë.

Postuar: 22/05/2019 - 12:33

Një histori aspak e zakontë ka ndodhur në Pinos Puente, në afërsi të Granadës në Spanjë.

Postuar: 22/05/2019 - 11:31

E dashur Deidre unë martohem së shpejti por aktualisht po kaloj një lidhje të fshehtë,

Postuar: 22/05/2019 - 10:14

Këto kafshë përfaqësojnë një shembull të shkëlqyer të “mysafirëve të paftuar shtëpiak&rdquo

Postuar: 22/05/2019 - 09:49

Një 26-vjeçare ka rrëfyer sesi ka shpëtuar nga dhimbjet e forta që i shkaktonte cikli menstrual.

Postuar: 22/05/2019 - 09:22

Kush është ai që nuk është mërzitur një ditë në punë, e që nuk ka ëndërruar sikur të gjente një m

Postuar: 22/05/2019 - 07:05

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d