BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Lifestyle

Nuk do ta besoni, por këto janë 4 shenjat më të çuditshme të horoskopit

Nuk do ta besoni, por këto janë 4 shenjat më të

Nëse keni një pyetje se cilat janë shenjat më të çuditshme të Horoskopit, më poshtë do t’i shihni të gjitha në detaje. Duhet të dini se askush nuk është i përsosur dhe se secili ka veçoritë e veta.

Le të shohim në detaje shenjat e çuditshme.

DASHI

Mund të mos e pranojë, por i përket shenjave të çuditshme. Dashi dëshiron të bëjë të tijën çdo gjë që vendos në sy. Ai është kokëfortë dhe gjithmonë dëshiron të shkojë në rrugën e tij. E gjithë kjo e bën atë të duket e çuditshme në sytë e të tjerëve dhe e vërteta është se ata nuk e kanë gabim.

BINJAKËT

Konsiderohet si një nga shenjat më të keqkuptuara dhe ndër to jo pa të drejtë. Një shenjë horoskopi me shumë personalitete që shpeshherë tremb ata që e rrethojnë. Çmenduria është diçka që e bën atë të dallohet dhe nuk është gjithmonë e mirë për ata që janë në jetën e tij.

VIRGJËRESHA

Këtu çuditë janë pak më shumë se normale. Ajo është i lidhur me rendin, pastërtinë dhe dëshiron të mos shqetësohet nga gjërat. Edhe në gjilpërë mund t’i thuash të ndryshojë pozicion, pasi ajo e mban mend shumë mirë se ku dhe si e kishte prekur. Në fund të fundit, ajo është një shenjë e mirë që kujdeset për njerëzit e tjerë.

UJORI

Ujori është një shenjë e Horoskopit me shumë çudira. Mënyra se si ai mendon dhe si reagon nuk janë aq të zakonshme për të tjerët. Ai i thotë gjërat me emër, ndonjëherë ajo që thotë mund të duket ofenduese dhe sigurisht që dëshiron që gjithçka të bëhet në mënyrën e tij.