Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk do ta besoni, por kjo është shenja e horoskopit që prodhon më shumë miliarderë

Postuar: 21/07/2019 - 23:01

Shumë thonë se yjet mund të parashikojnë gjithçka. Të dhënat e reja sugjerojnë se sipas shenjës së horoskopit mund të parashikojmë shansin tonë për t’u bërë një miliarder.

Nëse je Peshore, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumti i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë Peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani.

Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 09:08

DASHI: Ju i keni borxh një mirënjohje njerëzve që ju kanë ndihmuar në jetën tuaj, të gjithë ata mësues, të afërm, miq, shefa dhe njerëz me ndikim.

Postuar: 23/08/2019 - 22:30

Keni probleme me gjumin? Një teknikë e ushtarakëve do t’ju vijë në ndihmë.

Postuar: 23/08/2019 - 20:54

Format dhe llojet e këmbës janë nga më të ndryshmet dhe janë pikërisht gishtat ata që përcaktojnë

Postuar: 23/08/2019 - 19:49

Prej disa ditësh, pylli gjigant i Amazonës është mbuluar nga flakët.
 

Postuar: 23/08/2019 - 19:35

Përvojë që nuk do harrohet do jetë për një çift nga Vietnami hera e parë që kryen marrëdhënie sek

Postuar: 23/08/2019 - 19:01

Meshkujt dhe femrat mund që ta zbulojnë lehtë se kanë apo jo mungesë seksi.

Postuar: 23/08/2019 - 18:40

Peshkatarët në Australi janë përballur me një situatë të pazakontë, teksa ishin duke peshkuar në