BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Nuk do t’iu zhgënjejnë kurrë, këto janë 2 shenjat më të sinqerta të horoskopit

Nuk do t’iu zhgënjejnë kurrë, këto janë 2 shenjat

1-Gaforrja Personat e lindur në këtë shenjë të zodiakut nuk kanë asnjë interes të gënjejnë, nga të gjitha këndvështrimet. Gaforrja është natyrshëm e sinqertë, veçanërisht me njerëzit që i duan, ata nuk do t’i gënjejnë kurrë.

Të lindurit në këtë shenjë të zodiakut do të gënjejnë vetëm për të mbrojtur një person të rëndësishëm për ta dhe ata do ta bëjnë këtë për një kauzë të drejtë dhe kurrë për hir të gënjeshtrës.

2-Shigjetari Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut nuk gënjejnë kurrë, nuk munden. Të lindurit në këtë shenjë të zodiakut nuk do të dështonin kurrë t’u tregonin të vërtetën njerëzve që duan më shumë, do të përfundonin të ndiheshin keq. Shigjetari është një nga ato shenja që mund t’i besohet verbërisht, do të thotë gjithmonë të vërtetën. Kjo është një shenjë shumë e pjekur dhe, për këtë arsye, ai kurrë nuk do të gënjejë kur i kërkohet të jetë i sinqertë.