BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Lifestyle

Nuk duruan dot pa pirë alkool prej bllokimit nga pandemia, çifti e pësoi me jetë nga pija që bënë vetë në kushte shtëpie

Nuk duruan dot pa pirë alkool prej bllokimit nga pandemia, çifti e

Nuk duruan dot pa alkool në kushtet e bllokimit prej pandemisë, çifti në Afrikën e Jugut vdiq në agoni pasi pinë birrën e bërë në kushte shtëpie.

Toni Hilliar, 54 vjeç, dhe Alida Fouche, 42 vjeç, kishin mbaruar furnizimet e tyre të alkoolit dhe kishin vendosur të krijonin pirjen e tyre.

Besohet se të dy u rrëzuan në shtëpinë e tyre në Port Nolloth, në provincën Northern Cape. Alarmi u dha nga agjenti i tyre i pronave.