BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x
BREAKING NEWS

Paralelet mes rastit “Berisha” dhe atij të zv.presidentit të Paraguajit pas shpalljes “non grata” nga SHBA, ja vija e kuqe që i ndan në mes

Paralelet mes rastit “Berisha” dhe atij të zv.presidentit
x
BREAKING NEWS

“Ndarja e tij është një humbje e madhe për të gjithë”/ Fakulteti i Ekonomisë jep lajmin e trishtë: Për pesë dekada Profesor në auditore dhe angazhim në pasurimin e aktivitetit akademik dhe shkencor

“Ndarja e tij është një humbje e madhe për të
x

Lifestyle

Nuk e dinë ç’është korrektësia, këto 3 shenja të horoskopit janë gjithmonë me vonesë

Nuk e dinë ç’është korrektësia, këto 3

Disa njerëz preferojnë të arrijnë në vende të caktuara para kohe në mënyrë që të mos vonohen, ndërsa të tjerë nuk mund të mos vonohen çdo herë. Qoftë një takim, një mbledhje shoqërore apo një mbledhje zyrtare, disa njerëz janë gjithmonë vonë. Ata e kanë në personalitetin e tyre të jenë vonë.

Dhe sipas astrologjisë, disa shenja të zodiakut janë të mira në menaxhimin e kohës, të tjera janë të predispozuara për menaxhim të keq të kohës.

Ndaj, zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë gjithmonë vonë.

Binjakët

Binjakët janë kaq mosrespektues ndaj kohës së të tjerëve, saqë sapo njerëzit e kuptojnë këtë, askush nuk i fton më. Kjo edhe sepse ata janë gjithmonë me vonesë dhe të pasjellshëm me njerëzit.

Luani

Luanit i pëlqen të zvarritet dhe t’i bëjë njerëzit të presin. Ata janë gjithmonë të hutuar, edhe nëse duan të bëjnë diçka të mirë për të dashurit e tyre, ata gjithmonë harrojnë diçka tjetër dhe përfundojnë duke shpërdoruar kohën e tyre dhe kohën e të tjerëve.

Akrepi

Akrepat janë të disiplinuar dhe pëlqejnë të planifikojnë gjërat. Por kur bëhet fjalë për menaxhimin e kohës, ata nuk mund të mos vonohen. Gjithmonë vendosin një alarm një natë më parë për t’u zgjuar në kohë, por përfundojnë duke e fikur 15 herë. Ata përpiqen të jenë më të disiplinuar në jetë, por përfundojnë duke fjetur më shumë se zakonisht.