BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Lifestyle

Nuk e kishit menduar kurrë, por fatkeqësisht këto janë dy shenjat më negative të horoskopit

Nuk e kishit menduar kurrë, por fatkeqësisht këto janë dy

Shumë nga ju me siguri besojnë tek veçoritë e shenjës përkatëse të horoskopit. Ka edhe nga ata që nuk e mendojnë dot vazhdimësinë e një dite pa marrë informacionin e duhur nga astrologët, por edhe nëse nuk bëni pjesë në këto dy kategori, të paktën njëherë keni lexuar për shenjën së cilës i përkisni.

A e keni menduar ndonjëherë cilat janë shenjat më negative? Sipas astrologëve gaforrja dhe akrepi janë dy shenjat më pesimiste të zodiakut.

Gaforret kanë vetëbesim shumë të ulët dhe ndryshime të shpeshta të humorit. Të gjitha këto krijojnë ndjesinë e pesimizmit.

Akrepët, nga ana tjetër, mendojnë shumë dhe janë një nga shenjat më të errëta të zodiakut. Këta persona janë të pakuptueshëm. Shumë shpesh përballen me pesimizmin, por shumë pak arrijnë ta kuptojnë këtë gjë.