BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Lifestyle

Nuk e merrni dot me mend se për kë bëhet fjalë! Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk do t’ju hapin telefonin nëse keni hall

Nuk e merrni dot me mend se për kë bëhet fjalë! Njihuni me

Jeta të përball me probleme nga më të ndryshmet. Ndodh që ndodhesh në situatë të vështirë dhe ke nevojë për ndihmë. E atëhere ti u drejtohesh miqve.

Por cili prej tyre nuk do ta hapë celularin kur ti e ke ‘lakun në fyt’?

Sipas studimit këto janë shenjat që edhe nëse e ‘tund këmbën’ nuk do të ndihmojnë:

Ujori

Disa shenja të ajrit si Ujori janë miq të mirë, por vetëm kur nuk keni nevojë për ta. Atyre nuk u pëlqen të përfshihen në dramën e njerëzve të tjerë. Pra, nëse jeni duke u grindur me kolegun tuaj ose keni ndonjë problem në punë; ata do të preferonin të mbanin një distancë të sigurt dhe të shmangnin telefonatat tuaja derisa të mos keni më nevojë për ta.

Gaforrja

Disa shenja të horoskopit si gaforrja mund të mos jenë veçanërisht të padobishme në një krizë, por thjesht mund të jenë të vështira për t’u gjendur. Kjo shenjë e ujit është jashtëzakonisht emocionale dhe ka periudha të gjata ku ata shkëputen tërësisht nga rrjetet sociale dhe telefonat e tyre. Qëllimi i tyre është të detoksohen plotësisht dhe të jenë një me mendimet dhe ndjenjat e tyre. Kjo tregon se ju nuk mund të mbështeteni plotësisht tek këta miq pasi ata shpesh janë të paarritshëm.

Akrepi

Kjo shenjë e ujit është dikush që kënaqet duke parë problemet në jetën e njerëzve të tjerë edhe pse nuk janë ata që e shkaktojnë dramën në jetën tuaj. Akrepat nuk do t’u përgjigjen thirrjeve tuaja nëse e dinë që ju keni nevojë për ndihmë, sepse do të preferonin që dikush tjetër t’ju ndihmojë. Prandaj, Akrepi është egoist që nga lindja dhe mendon vetëm për ti shërbyer interesave të tij.