BREAKING NEWS

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet e forta/ Ministrja e njohur shpërthen në ofendime ndaj anëtarëve socialistë: Jeni llumi i partisë. Nuk do ndodhë më…

Plas keq! Krisje e thellë brenda PS së Shkodrës, zbardhen debatet
x
BREAKING NEWS

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe qeveritarë në rrezik, pritet publikimi i përgjimeve, emaileve dhe komunikimeve të zyrtarëve të lartë me botën e krimit e biznesmenë

“Fenomeni Gruevski” në Shqipëri, politikanë dhe
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e korrupsionit dhe pastrimit të parave në Shqipëri, SHBA nuk do lejojë Metën dhe Berishën të shkaktojnë kaos dhe dhunë

Spartak Ngjela: SPAK shumë shpejtë do të arrestojë kokat e
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin, Brukseli fut në “listën e kuqe” Serbinë pas forcimit të bashkëpunimit me Vladimir Putinin

Ndërkombëtarët “dhunojnë” Vuçiçin,
x
BREAKING NEWS

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të madh nga Perëndimi që nga viti 1999, ja orët vendimtare të Vuçiçit, Kroacia paralajmëron se njohja e Kosovës është e afërt

Alarmohet Serbia, Beogradi është nën presionin më të
x
BREAKING NEWS

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet sekustrimi i pasurive të personit që ka lidhje me grupe kriminale, i përfshirë në trafikun e kokainës në Gjermani

Godet Prokuroria e Tiranës/ Apartamente, dyqane e tokë, kërkohet
x
BREAKING NEWS

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë ekonomik i Rusisë është gjithnjë e më katastrofik

Thellohet goditja për presidentin Vladimir Putin/ Bilanci i thellë
x
BREAKING NEWS

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet

Ish-ministri i Ekonomisë përfundon në SPAK. Zbardhen detajet
x

Lifestyle

Nuk falin lehtë/ Këto janë 3 shenjat më hakmarrëse të horoskopit, do t’ua kthejnë jetën në ferr nëse i lëndoni

Nuk falin lehtë/ Këto janë 3 shenjat më hakmarrëse

Ju mund të habiteni kur mësoni se disa shenja të horoskopit janë të kënaqur që thjesht t’i lënë gjërat të vazhdojnë pa kërkuar hakmarrje nga njerëzit që i kanë dëmtuar. Pastaj ka nga ata që do të hakmerren në çfarëdo mënyre, sado i vogël qoftë faji, si pjesë e procedurës së tyre të shërimit që u mundëson të ecin përpara. Edhe nëse incidenti tani ka kaluar dhe nuk është më i rëndësishëm, këta individë vazhdojnë të jenë të fiksuar pas hakmarrjes dhe harxhojnë të gjithë kohën dhe përpjekjen e tyre duke krijuar strategji për t’u hakmarrë ndaj të tjerëve.

Ja cilat janë 3 shenjat e horoskopit që duan vetëm hakmarrje.

Demi

Demi është më pak i mëshirshmi dhe mban inat më të gjatë. Nuk u pëlqen të bëjnë gabime dhe janë tepër kokëfortë. Ata do t’ju falin shumë herë deri në pikën kur i shtyni shumë larg, në atë pikë ata do t’ju shkatërrojnë gëzimin. Demat sigurohen që ju të kuptoni se si jeni sjellë dhe janë mjaft të aftë për t’ju bërë të vuani.

Gaforrja

Gaforrja nuk është në gjendje t’i harrojë gjërat lehtësisht. Ata e mbajnë urrejtjen e tyre brenda derisa ajo rritet dhe shpërthen nëse ata janë të indinjuar me disa njerëz. Ata mund të fshehin ose të lënë disa nga kujtimet e tyre të zbehen, por kurrë nuk do ta harrojnë vërtetë një kujtim të dhimbshëm. Dhe nëse fillon t’i lëndojë ndjeshëm, do të bëjnë të pamundurën për të marrë çdo formë hakmarrjeje të nevojshme për të fshirë plotësisht kujtimet e këqija.

Luani

Luanët janë përgjithësisht jashtëzakonisht falës dhe nuk mbajnë mëri. Sidoqoftë, ata do t’ju dëbojnë menjëherë nga jeta e tyre duke kërkuar hakmarrje nëse i lëndoni vërtet. Bazuar në mënyrën se si silleni me ta, luanët mund të jenë ose jashtëzakonisht besnikë ose jashtëzakonisht të pabesë. Pasi t’i merrni si të mirëqenë, atyre nuk do t’u interesojë nëse i keni trajtuar mirë. Mos u ngatërroni kurrë me një luan.