BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Lifestyle

Nuk gëzohen kurrë, këto janë shenjat më të palumtura të horoskopit, po ju a jeni në këtë listë?

Nuk gëzohen kurrë, këto janë shenjat më të

Gaforrja

Në krye të renditjes së  njerëzve më pak të lumtur sipas shenjës së horoskopit është Gaforrja. Ata që kanë lindur me shenjën zodiake të Gaforres, kanë frikë nga lumturia. Gaforret priren të kenë ndjenja dhe mendime negative dhe madje edhe kur kanë fat ata dyshojnë në të. Ata që lindin në shenjën zodiake të Gaforres janë shumë fataliste dhe plot ankthe. Ata gjithashtu kanë tendencë të torturojnë të tjerët me problemet e tyre dhe gjithashtu minojnë humorin e mirë të njerëzve të tjerë.

Bricjapi

Në vendin e dytë në renditjen e njerëzve më pak të lumtur Zodiac është  Bricjapi. Ata që kanë lindur në shenjën zodiake të Bricjapit karakterizohen nga një qëndrim i ftohtë pesimist, ata pothuajse kurrë nuk gëzohen dhe kur lumturia troket në derën e tyre, e perceptojnë atë si diçka që nuk zgjat.

Peshorja

Në vendin e tretë në renditjen e  njerëzve më pak të lumtur të horoskopit kemi Peshoren. Ata që kanë lindur me shenjën zodiakore të Peshores, kanë shumë probleme dhe prishin lumturinë me duart e tyre. Shumë emocionues, ata që lindin në shenjën zodiake të Peshores janë shumë të shqetësuar me ato që mendojnë dhe thonë të tjerët për to, ata gjithmonë kanë frikë të bëjnë gabime dhe gjykime të të tjerëve për të cilat kanë tendencë të jenë të ngathët, të shqetësuar dhe gjithmonë të stresuar në vend që të jenë të lumtur dhe të lumtur. Bebet e lindura nga Peshorja reagojnë gjithmonë keq për zhgënjimet. Edhe një vogëlsi mund t’i bëjë ata të zhyten në trishtimin më të mprehtë.

Peshqit

Në vendin e katërt në renditjen e  njerëzve më pak të lumtur të zodiakut kemi Peshqit. Ata që lindin nën shenjën zodiake të Peshqve vuajnë shumë në përgjithësi për dashurinë. Ata po kërkojnë partnerin ideal që i përgjigjet një stereotipi romantik, i vështirë për t’u gjetur në realitet. Peshqit lidhen me të parin që kalon në mënyrë që të mos jenë vetëm, gjë që i çon ata në një ekzistencë të pakënaqur.