BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Nuk gjejnë asnjëherë rehat, këto janë shenjat e horoskopit që ankohen gjatë gjithë kohës

Nuk gjejnë asnjëherë rehat, këto janë shenjat e

Askush nuk është perfekt dhe ne duhet ta pranojmë këtë dhe duhet të dimë se disa shenja të zodiakut janë pak më ankuese ose më inatosur se të tjerat.

Gaforrja

Gaforrja është inatosur dhe vazhdimisht ankohet. Ai kurrë nuk ndjen kënaqësi apo gëzim. Gjithçka e llaston dhe nuk mund ta shijojë jetën ashtu siç duhet. Kjo gjë e bën jetën të vështirë për ata që e rrethojnë, pasi duhet të durojnë murmuritjen e tij të pafund.

Virgjëresha

Virgjëresha është e famshme për ankesat e saj. Ai nuk kënaqet pothuajse me asgjë dhe në çdo gjë gjen të meta dhe gjithmonë gjen një arsye për të bërë ankesat e tij. Kjo rezulton në thyerjen e lehtë të nervave të të tjerëve që duhet të dëgjojnë vazhdimisht ankesa.

Akrepi

Akrepi ankohet por nuk e bën me të njëjtën frekuencë si dy shenjat e mësipërme. I pëlqen të ankohet dhe kjo sepse dëshiron që gjithçka të jetë e drejtë dhe korrekte bazuar në logjikën e tij. Nuk i pëlqen rrëmuja dhe kur gjërat nuk shkojnë sipas tij, fillon të ankohet dhe të ankohet.

Shigjetari

Shigjetari është gëzimi i jetës, por e keqja e kësaj shenje është se nuk mund ta mbajë gojën mbyllur. Përveçse flet shumë, ai thotë saktësisht gjithçka që mendon ashtu siç mendon. Edhe sigurisht shumica prej tyre janë ankesat.

Ata ankohen për gjënë më të vogël dhe duan që ju të merreni vazhdimisht me ta dhe t’u jepni të gjitha tundjet.