BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Lifestyle

Nuk i ndan dot askush! Shenjat e horoskopit që janë të destinuara për të qënë çift

Nuk i ndan dot askush! Shenjat e horoskopit që janë të destinuara

Ka shumë faktorë që përcaktojnë përputhshmërinë në një dashuri dhe marrëdhënie, përfshirë astrologjinë. Megjithëse është pothuajse e pamundur të përcaktojë me saktësi se kush mund të jetë i përsosur për ty, gjithsesi mund t’ju japë një perspektivë se kush mund të jetë një përputhje e mundshme për ju.

Pra, nëse po pyesni veten nëse historia e dashurisë tuaj dhe partnerit tuaj është shkruar në yje, lexoni më poshtë:

Këto shenja të Zodiakut janë të destinuara për të qënë bashkë.

Dashi + Binjakët

Energjia e lartë dhe paparashikueshmëria janë dy fjalë që përcaktojnë në mënyrë të përsosur këtë çift. Ata do të kenë pjesën e tyre të drejtë të argumenteve, por të dy kanë një sens të mjaftueshëm të të kuptuarit. Pra këto dy shenja të pavarura kanë shumë të përbashkëta, prandaj janë një çift i shkëlqyeshëm.

Luani + Shigjetari

Shokë shenja zjarri, ata janë të dashuruar me idenë e dashurisë. Ndërsa Luanët janë të impresionuar nga bukuria e zhurmshme e shigjetarit, Shigjetarët tërhiqen nga cilësitë drejtuese të Luanëve. Së bashku, këto shenja do të sjellin lumturi, kënaqësi dhe dashuri në jetën e njëri-tjetrit.

Demi + Bricjapi

Bricjapi dhe Demi kanë shumë të përbashkëta me njëri-tjetrin. Ata janë të qetë, të besueshëm dhe të vendosur. Ata janë partnerë idealë në jetë dhe biznes. Nëse ata arrijnë të punojnë për çështje të vogla, atëherë asgjë nuk mund t’i ndalojë ata të ndajnë një marrëdhënie afatgjatë.

Gaforrja + Akrepi

Gaforrja e ndjeshme e çiftuar me Akrepin misterioz krijon një nga lidhjet më të forta dhe të pathyeshme në zodiak. Këto shenja uji lidhen në një nivel intuitiv dhe do të gjejnë rehati tek njëri-tjetri. Edhe pse ata janë pothuajse të përsosur për njëri-tjetrin, mund të ketë disa çështje që ata duhet t’i adresojnë.

Ujori + Peshorja

Ky është një çift i fuqishëm! Peshorja e ekuilibruar kombinon mirë Ujorin idealist dhe të vendosur. Shenjat e ajrit do ta kenë të lehtë të kuptojnë njëra-tjetrën. Aftësia e lindur e këtij çifti për të lexuar dhe kuptuar mendjen e njëri-tjetrit është ajo që e bën këtë çift të jashtëzakonshëm.